• مهلت فراخوان سرمایه گذاری پهنه های اکتشافی آباده – جازموریان تمدید شد

   به دلیل استقبال به عمل آمده؛

   مهلت فراخوان سرمایه گذاری پهنه های اکتشافی آباده – جازموریان تمدید شد

   مهلت فراخوان سرمایه گذاری پهنه های اکتشافی آباده – جازموریان تمدید شد

   مهلت فراخوان جلب سرمایه گذار به منظور مشارکت در برنامه اکتشاف پهنه های اکتشافی پانزده گانه آباده – جازموریان تمدید شد.

   به گزارش شاتا از ایمیدرو، به دلیل استقبال به عمل آمده برای مشارکت در سرمایه گذاری و به منظور بسط و توسعه فضای رقابت بین سرمایه گذاران، زمان دریافت اوراق و اسناد مربوط به سرمایه گذاری توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) دوباره تمدید شد.

   از تمامی سرمایه گذاران بخش خصوصی که توان سرمایه گذاری، سابقه فعالیت‌ و تخصص و تجربه مرتبط با این موضوع بوده و مایل به سرمایه گذاری هستند، دعوت می‌شود برای آگاهی و دریافت اوراق و اسناد مربوط به شرایط سرمایه گذاری، در مورد هر یک از پهنه ها حداکثر تا ساعت 16 روز دوشنبه 2 بهمن ماه 96 در یکی از روزهای اداری به دفتر امور حقوقی و قراردادها– دبیرخانه کمیسیون مناقصات، واقع در تهران– میدان فردوسی – خیابان سپهبد قرنی – پلاک 39 - طبقه یازدهم مراجعه کنند.

   از تمامی متقاضیان و علاقمندان دعوت می شود بر اساس شرایط مندرج در این آگهی نسبت به ارایه تمامی اسناد و مدارک، سوابق و رزومه خود مطابق با اسناد ارایه شده حداکثرتا ساعت 16روز دوشنبه 16 بهمن ماه 96 اقدام کنند.

   بنابراین با انتشار این آگهی از تمامی شرکت‌ها، مشارکت‌ها و کنسرسیوم های داخلی و خارجی که دارای توانایی مالی لازم و تجربیات مفید و مرتبط به منظور انجام عملیات اکتشافی مندرج در آگهی هستند، دعوت می شود مطابق با شرایط شرکت در سرمایه گذاری سوابق و رزومه خود و شیوه تامین مالی جهت سرمایه گذاری را مطابق با شرایط و مفاد مندرج در اسناد سرمایه گذاری در مهلت قانونی تعیین شده در اسناد به سازمان ارایه کنند.

   همچنین متقاضیانی که به صورت مشارکت و یا کنسرسیوم تمایل به شرکت در سرمایه گذاری دارند باید"مشارکت نامه" و یا "موافقت نامه" فی مابین را جهت بررسی و ارزیابی به همراه سایر مدارک مربوطه ارایه کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.7878968715668 seconds.
memoryUsage : 42826Kb