• از اول دی ماه امسال انجام گرفت؛

   آغاز ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری در قزوین

   آغاز ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری در قزوین

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از اول دی ماه امسال امکان ثبت‌نام سرمایه در گردش و ثابت در سامانه بهین‌یاب وجود ندارد و به جای آن، امکان ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری فراهم شده است.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برگزار شد، با ارایه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان بیان کرد: 357 واحد صنعتی و کشاورزی در استان قزوین تاکنون 252 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده است.

   وی ادامه داد: در هفته گذشته 13 فقره از متقاضیان مربوط به حوزه صنعت توسط کمیته کارشناسی بازدید شده که 10 مورد نیز مورد موافقت کمیته بررسی قرار گرفته است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: از اول دی ماه امسال تعداد 170 فقره ثبت‌نام بازسازی و نوسازی در سامانه بهین‌یاب انجام شده که از این تعداد 156 فقره در بخش صنعت و 15 فقره مربوط به بخش کشاورزی است.

   پرزحمت یادآور شد: همچنین از اول دی ماه امسال امکان ثبت‌نام سرمایه در گردش و ثابت در سامانه بهین‌یاب وجود ندارد و به جای آن، امکان ثبت‌نام بازسازی و نوسازی صنایع و گردشگری فراهم شده است.

   این مسؤول اعلام کرد: استان قزوین در کشور با 357 فقره پرداخت تسهیلات مستقیم با سهم 6.52 درصد به مبلغ 252 میلیارد تومان حائز رتبه چهار در کشور شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: