• رئیس اداره صنعت معدن وتجارت ورامین خبر داد:

   فعالیت مجدد کارخانه قند شهرستان ورامین

   فعالیت مجدد کارخانه قند شهرستان ورامین

   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین در حاشیه بازدید از کارخانه قند ورامین از فعالیت مجدد کارخانه قند ورامین خبر داد.

   به گزارش شاتا حسن میرزایی گفت : با راه اندازی و فعالیت مجدد یک خط تولید کارخانه قند ورامین در خصوص تولید نخستین شکر تصفیه شده پس از دو سال تعطیلی ، با فراخوان داده شده تعداد 174 نفر از کارگران رسمی و قراردادی در حال حاضر مشغول به کار شدند .

   میرزایی در ادامه به تامین شکر خام جهت فعالیت کارخانه قند افزود : با تامین 80 هزار تن شکر خام داخلی و وارداتی فعلا جهت فعالیت حدود 6 ماه این کارخانه کافی می باشد .

   وی با اشاره به قابلیت ظرفیت تولید روزانه 500 تن شکر و قند در کارخانه قند ورامین اظهار داشت : با توجه به راه اندازی یک خط تولید این کارخانه در حال حاضر روزانه در دوشیفت کاری 300 تن شکر تولید و تصفیه میشود که با راه اندازی دیگر خطوط تولید از جمله تولید قند کله ، واحد بسته بندی و ... اشتغال این واحد به تعداد 350 نفر کارگر میرسد.

   تصفیه خانه قند ورامین، یکی از مهمترین کارخانه های تولیدی جنوب شرق استان تهران است که در سال 1318 فعالیت خود را آغاز کرد که طی دو سال گذشته به دلایل مختلف تعطیل شده بود لذا طی جلسات مشترک بامسوولین مربوط زمینه تأمین شکر خام از دو منبع داخلی و خارجی جهت فعالیت مجدد کارخانه قند فراهم شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: