• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین خبر داد:

   سرمایه‌گذاری 18 میلیون یورویی ترکیه‌ای‌ها و ایجاد اشتغال 150 نفری در صنعت قزوین

   سرمایه‌گذاری 18 میلیون یورویی ترکیه‌ای‌ها و ایجاد اشتغال 150 نفری در صنعت قزوین

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از سرمایه‌گذاری 18 میلیون یورویی ترکیه‌ای‌ها و ایجاد اشتغال 150 نفری در صنعت قزوین خبر داد.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت در دیدار با یک هیأت سرمایه‌گذار ترکیه‌ای با اشاره به جایگاه قزوین به عنوان یکی از شهرهای مهم صنعتی در کشور افزود: موقعیت جغرافیایی و اقلیمی، وجود زیرساخت‌های مناسب صنعتی، دستیابی آسان به شاهراه‌های کشور، نزدیکی به بازار پایتخت از مزیت‌های اصلی استان در جذب سرمایه‌گذار خارجی در زمینه تولیدات صنعتی است.

   وی در خصوص نحوه آغاز فعالیت سرمایه‌گذار ترکیه‌ای گفت: شرکت ترکیه‌ای (AGT) در فاز نخست خود در استان قزوین 18 میلیون یورو سرمایه‌گذاری می‌کند که 100 درصد این سرمایه‌گذاری خارجی است.

   پرزحمت اضافه کرد: این شرکت در فاز نخست زمینه اشتغالزایی 150 تا 200 نفر از جوانان استان را فراهم می‌کند و در صورت انجام فازهای بعدی تا 400 نفر اشتغال قابل پیش‌بینی است.

   در این دیدار مقرر شد تا این سرمایه‌گذار ضمن رعایت شرایط و نحوه اجرای طرح مورد نظر در استان قزوین و بعد از دریافت مجوز‌های لازم از سازمان توسعه تجارت ایران، فعالیت خود را در این استان آغاز کند که طبق پیش‌بینی‌های انجام گرفته تا پایان سال 2018 میلادی کار تولیدی این شرکت در شهرک کاسپین قزوین آغاز خواهد شد.
   شایان ذکر است که هیأت سرمایه‌گذار ترکیه‌ای صبح امروز با رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین دیدار و ضمن گفت‌وگو در زمینه فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خارجی در استان قزوین، مجوز تأسیس شرکت ترکیه‌ای صنایع چوبی و بازرگانی ای‌جی‌تی ایرانیان (AGT ) نیز امضا و صادر شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.8951399326324 seconds.
memoryUsage : 46454Kb