• سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی برگزار می شود

   سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی برگزار می شود

   سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی برگزار می شود

   سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی 18 دی ماه 96 با حضور مقامات، مدیران و متخصصان این حوزه در ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

   به گزارش شاتا این جایزه بر اساس تفاهم‌ نامه فی ما بین "سازمان مدیریت صنعتی" ، "سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره ‌وری انرژی برق"، "شرکت بهینه سازی مصرف سوخت"،" ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و "سازمان ملی استاندارد ایران" طراحی و اجرا می شود.

   بیش از 60 نفر از متخصصان در رشته‌های مرتبط در قالب تیم‌های ارزیابی و با صرف بیش از 1600 نفر ساعت کار، در کنار اعضاء کمیته های راهبری و علمی این فرایند را به انجام رسانده اند.

   بر اساس امتیازات کسب ‌شده، به 28 شرکت منتخب که در 37 موضوع مستقل در این دوره از جایزه شرکت داشته و تمامی مراحل را گذرانده اند، در حوزه های ”فرایندهای انرژی بر“و ”پروژه های کاهش مصرف انرژی“، گواهینامه تخصصی، لوح افتخار، تندیس و نشان اعطا می شود.

   متقاضیان این جایزه، صنایع شاخص در شاخه های مرتبط با استانداردهای معیار مصرف را در بر می گیرد که می توان به صنایع پتروشیمی، سیمان، تایر و تیوب اشاره کرد.

   صنایعی که برای آنها از طریق سازمان ملی استاندارد ایران، استاندارد معیار مصرف انرژی تدوین شده می توانند متقاضی شرکت در این جایزه باشند. انطباق با استاندارد معیار مصرف به عنوان حداقل قانون و الزام برای محدودیت در مصرف، اصلی ترین بخش الگوی ارزیابی این جایزه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: