• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:

   یازدهمین نمایشگاه فرش دستباف در استان زنجان برگزار می شود

   یازدهمین نمایشگاه فرش دستباف در استان زنجان برگزار می شود

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: یازدهمین نمایشگاه فرش دستباف در استان زنجان از 11 تا 16 دی ماه برگزار می شود.

   به گزارش شاتا، ناصر فغفوری با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 4 هزار و 600 مترمربع و یک هزار و 800 مترمربع فضای غرفه سازی شده در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار خواهد شد.

   وی تصریح کرد : در این نمایشگاه 50 غرفه از استانهای مختلف از جمله زنجان ، آذربایجان شرقی و غربی ، اصفهان ، اردبیل ، کرمانشاه ، همدان ،کردستان ، خراسان ، قزوین ، گلستان محصولات خود را در معرض بازدید قرار می‌دهند.

   فغفوری نشان دادن توانمندیهای فرش دستبافت استان زنجان، آشنایی با بازار و معرفی تولیدات را از اهداف برگزاری نمایشگاه فرش استان زنجان دانست و یادآور شد : در این نمایشگاه انواع فرش های ابریشمی وپشمی منطقه شمالغرب کشور فرشهای دستباف افشار، انواع تابلو فرش عرضه می گردد که در این زمینه استان زنجان دارای فرش های با کیفیت و ارزشمند دستباف پشمی و ابریشمی است.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ادامه داد : محصولات شرکت‌کنندگان این دوره از نمایشگاه را شامل انواع تابلو فرش قم، فرش بیجار، گلیم و گبه شیراز، انواع فرش ترکمن، فرش نفیس و تابلو فرش تبریز، فرش‌های بختیاری دیلمه، انواع فرش کاشان، اردکان، کاشمر و یزد، انواع فرش نائین و اصفهان، فرش‌های دستباف چله نخ و ابریشمی و انواع سجاده و گلیم ومخصوصا فرش افشار شامل می‌شود.

   فغفوری افزود : گوناگونی محصولات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه و فراوانی استان‌های شرکت‌کننده، سبب شده تا نمایشگاه فرش دستباف زنجان از جایگاه خوب و مناسبی در سطح کشور برخوردار باشد و هر سال مخاطبان بسیار زیادی را جذب کند.

   وی بیان کرد : زمان بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم همه روزه به مدت 6روز ، از ساعت 15 تا 21 شب است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: