• رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان خبر داد:

   صادرات 40 میلیون دلاری لبنیات استان گلستان در سال گذشته

   صادرات 40 میلیون دلاری لبنیات استان گلستان در سال گذشته

   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان گفت: سال گذشته 40میلیون دلار صادرات لبنیات و حدود 30میلیون دلار صادرات رب در استان داشته ایم که بیش از 50 درصدآن مربوط به صنایع غذایی است.

   به گزارش شاتا، حسینقلی قوانلو در حاشیه دومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، مواد سلولزی، شوینده و مواد بهداشتی و اولین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ و بسته بندی مواد غذایی در گلستان، با بیان این مطلب گفت: ظرفیت بسیار خوب استان گلستان در صنایع غذایی باعث می ‌شود در سال‌های آینده نمایشگاه‌های پرونق تر در صنایع غذایی بین المللی تر برگزار کنیم.

   وی با اشاره به بازدید دو هیات تجاری از کشور آذربایجان و افغانستان از نمایشگاه صنایع غذایی، افزود: امیدواریم این بازدیدها به انعقاد قرارداد منجر شود، چیزی که از این نمایشگاهها انتظار می رود.

   دومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، مواد سلولزی ، شوینده و مواد بهداشتی و اولین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ و بسته بندی مواد غذایی در گلستان باحضور 57 شرکت داخلی از هشت استان مازندران، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، سمنان ، تهران ، اصفهان ، مرکزی و گلستان فعالیت خود را آغاز کرده است.

   این شرکت‌ها محصولات تولیدی خود را در زمینه های بهداشتی، شوینده، چاپ و بسته بندی، یخچال های صنعتی، تجهیزات روغن کشی و بسته بندی روغن های گیاهی، فرآورده های گوشتیو پروتئینی، روغن های روانکار و حل شونده و انواع نوارچسب، نوشیدنی ها، فرآورده های لبنی، صنایع لبنی، محصولات کنسروی، دستگاه های تصفیه آب، نان، شیرینی و ماشین آلات اتوماتیک نان صنعتی، محصولات باغی، زراعی و آبزیان را به معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

   علاقمندان تا جمعه هشتم دی ماه عصرها از ساعت 15:30 تا 21:30 فرصت دارند از نمایشگاه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی گلستان در جاده گرگان ، آق قلا بازدید کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: