• رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:

   انجام ۵۶۳۰۵ مورد بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال ۹۶تاکنون

   انجام ۵۶۳۰۵ مورد بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال ۹۶تاکنون

   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گفت: از ابتدای امسال بیش از ۵۶ هزار و ۳۰۵ بازرسی از واحدهای صنفی استان کهگیلویه وبویراحمد انجام شده است.

   به گزارش شاتا،داریوش دیودیده با اعلام این خبر افزود :از ابتدای امسال تاکنون تعداد یک هزار و 817 مورد پرونده تخلف از‌ واحدهای صنفی استان کهگیلویه وبویراحمد تشکیل وبه اداره کل تعزیرات حکومتی استان جهت صدور حکم ارسال کرده ایم.

   وی با اشاره به اینکه مجموع بازرسی های انجام شده از واحدهای صنفی استان کهگیلویه وبویراحمد از ابتدای امسال تاکنون 56هزار و 305 مورد بوده است تصریح کرد: درپی این بازرسی ها 2 هزار و 703 فقره تخلف از اصناف استان هم در حوزه های مختلف شناسایی کرده ایم.

   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد بابیان اینکه 1 یک هزار و 93 مورد تخلفات شناسایی شده در طول این مدت از سال 96 مربوط به گرانفروشی است ،اضافه کرد: 44 مورد ازتخلفات کم فروشی، 19 مورد تقلب، 771 مورد عدم درج قیمت ونصب نرخنامه بوده است.

   دیودیده به شناسایی 591مورد تخلفات از ابتدای امسال در حوزه عدم صدور صورتحساب وفاکتور از اصناف استان کهگیلویه وبویراحمد اشاره کرد ویاد آور شد: 113مورد از تخلفات به دلیل عدم رعایت مساءل بهداشتی توسط واحد صنفی به ثبت رسیده است.

   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت تخلف در حوزه عرضه وفروش کالاهای قاچاق را 18 مورد اعلام کرد وگفت: ارزش ریالی تخلفات صنفی تاکنون168 میلیون 689 هزار و 961 تومان است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.8777871131897 seconds.
memoryUsage : 46444Kb