• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:

   پرداخت بیش از 75 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی کردستان

   پرداخت بیش از 75 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی کردستان

   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به واحدهای تولیدی مشکل دار بخش‌های صنعتی و کشاورزی این استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده‌اند 758 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا، محمد دره وزمی در پنجاهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کردستان ، با اعلام این مطلب افزود: ثبت‌نام از واحدهای مشکل‌دار، امسال از مردادماه شروع شده است و 64 میلیارد تومان تسهیلات به 40 واحد در بخش صنعت و 11 میلیارد تومان به واحدهای مشکلدار بخش کشاورزی پرداخت شده است.

   وی تصریح کرد: در مجموع از ابتدای امسال تاکنون به 107 واحد در دو بخش صنعت و کشاورزی بیش از 75 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

   دره وزمی بیان کرد: در مجموع 118 مورد بخش صنعت و472 مورد در بخش کشاورزی مورد مصوب کارگروه رفع موانع تولید بوده که در بین بانک ها در سطح استان تقسیم شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: اگر مشکلی در موضوع پرداخت تسهیلات وجود دارد بانک‌ها اعلام کنند، البته اقدامات برخی بانک‌ها در زمینه پرداخت تسهیلات قابل تقدیر است.

   دره وزمی افزود: از لحاظ ثبت‌نام واحدها در سایت بهین‌یاب در قیاس با سطح ملی از نظر تعداد 2.2 درصد کل کشور و از نظر واحدهای معرفی شده به بانک‌ها 3.4 درصد کل کشور را به خود اختصاص داده‌ایم.

   وی تصریح کرد: اکثر واحدهای تولیدی مشکل‌دار در استان دارای بدهی هستند و همین بدهی‌های گذشته مشکلاتی را در بحث پرداخت تسهیلات برای آنها فراهم کرده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.1187119483948 seconds.
memoryUsage : 46445Kb