• نوسازی 90 درصد از واحدهای چرم کشور ضروری است

   مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت:

   نوسازی 90 درصد از واحدهای چرم کشور ضروری است

   نوسازی 90 درصد از واحدهای چرم کشور ضروری است

   به گفته مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت به بازسازی و نوسازی90 درصد از واحدهای چرم کشور نیاز داریم.

   به گزارش شاتا، افسانه محرابی در جلسه هم اندیشی با اتحادیه‌های صنفی کفش سراسر با اشاره به ضرورت هماهنگی و وحدت واحدهای تولیدی کفش اعم از صنفی و صنعتی، اتحادیه‌ها و انجمن‌های تخصصی، تصریح کرد: تجمیع واحدهای صنفی و شکل گیری واحدهای بزرگ تولیدی در جایی که ادامه کار واحدهای کوچک توجیه اقتصادی ندارد، ضروری است.

   وی با بیان اینکه سه رکن مواد اولیه مناسب و باکیفیت، تکنولوژی روز و طراحی و مد در تولید رقابت پذیر و صادرات محور بسیار حایز اهمیت است، افزود: با توجه به اینکه چرم به عنوان ماده اولیه مهم در صنعت کفش مطرح است و در این زمینه در کشور کمبود نیز داریم، بازسازی و نوسازی90 درصد از واحدهای چرم ضرورت دارد و مورد نیاز است.

   مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان ابراز امیدواری کرد که با تلاش و پیگیری جدی و تشکیل کارگروه ساماندهی صنعت کفش مشکلات موجود در آینده رفع و حل و فصل شود.

   گفتنی است که جلسه هم اندیشی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت با اتحادیه‌های صنفی کفش سراسر با حضور دو تن از اعضای کمیسیون اقتصادی و آموزش و تحقیقات مجلس، رییس اتاق اصناف کشور و نمایندگان اتحادیه ها به منظور بررسی وضعیت واحدهای صنفی و مشکلات آنها برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: