• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:

   54 متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی به بانک‎‏های عامل در استان زنجان معرفی شدند

   54 متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی به بانک‎‏های عامل در استان زنجان معرفی شدند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 54 فقره از پرونده‎های متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی از محل طرح رونق به بانک‎های عامل در استان زنجان معرفی شدند.

   به گزارش شاتا، ناصر فغفوری با اشاره به اینکه تا پیش از این بانک‎ها از پرداخت تسهیلات نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی در قالب طرح رونق سر باز می‎زدند، تصریح کرد: در حال حاضر با ابلاغیه بانک مرکزی به بانک‏های عامل، بانک‎ها موظف به پرداخت این تسهیلات شدند.
   وی با اشاره به اینکه تا کنون 54 واحد به ارزش 335 میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات ویژه نوسازی و بهسازی به بانک‎های عامل در استان زنجان معرفی شده‎اند، افزود: پرونده‎های این متقاضیان در دست بررسی توسط بانک‎های عامل است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه امسال 599 واحد یا طرح تولیدی صنعتی، معدنی و کشاورزی برای دریافت تسهیلات ویژه طرح رونق در سامانه بهین یاب ثبت نام‎ کرده‎اند، اضافه کرد: از این تعداد 411 واحد یا طرح به بانک‎های عامل و پرداخت کننده تسهیلات معرفی شده‎اند.
   وی با اشاره به دریافت تسهیلات طرح رونق توسط 110 واحد یا طرح معرفی شده به بانک‎های عامل در استان زنجان، یادآور شد: میزان مبالغ دریافتی این واحدها، 359 میلیارد تومان بوده که موفق به دریافت 124 میلیارد تومان شده‎اند.
   فغفوری به انعقاد 41 واحد یا طرح تولیدی صنعتی، معدنی و کشاورزی استان زنجان با بانک‎های عامل برای دریافت تسهیلات طرح رونق اشاره کرد و افزود: ارزش این قرارداد 39 میلیارد تومان برآورد شده است.
   وی با بیان اینکه 111 فقره از پرونده‎های متقاضیان تسهیلات طرح رونق در استان زنجان هم در حال تکمیل مدارک است، ادامه داد: مبلغ مورد نظر این واحدها هم 92 میلیارد تومان اعلام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در پایان با اشاره به اینکه سایر واحدها یا طرح‎های متقاضی تسهیلات طرح رونق توسط دستگاه‎های متولی استان زنجان و در کمیته ویژه بررسی می‎شود، گفت: ثبت‎نام در سامانه بهین‎یاب ادامه دارد و تمدید شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: