• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام :

   با بهره برداری از 27 طرح در دست اجرا 1500 شغل در ایلام ایجاد می‌شود

   با بهره برداری از 27 طرح در دست اجرا 1500 شغل در ایلام ایجاد می‌شود

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در این استان 27 طرح صنعتی در دست اجرا با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان و ظرفیت اشتغالزایی مستقیم یک هزار و ۵۷۳ نفر وجود دارد که پیشرفت فیزیکی آن‌ها بیش از 60 درصد برآورد می‌شود.

   به گزارش شاتا، یارالله نصیری در جلسه بررسی طرح‌های مشکل دار در دست اجرای استان ایلام با اعلام این مطلب، افزود: با همکاری همه بخش‌ها و سازمان‌های مرتبط و رفع مشکلات طرح‌های در دست اجرا، پیش بینی می‌شود تا پایان سال تعداد قابل توجهی از این طرح‌ها را مورد بهره برداری قرار دهیم.
   وی با اشاره به برخی موانع مؤثر در طولانی شدن زمان اجرای طرح‌های در دست اجرا تصریح کرد: فراهم نبودن برخی زیرساخت‌های مورد نیاز، مشکلات نقدینگی، دیر رسیدن تسهیلات مصوب و پیش بینی شده، وجود برخی معارضین محلی از جمله عوامل تاثیرگذار در بالا رفتن بازه زمانی بهره برداری از طرح‌های در دست اجرا شده است.
   نصیری خاطر نشان کرد: خوشبختانه با اختصاص منابع مالی قابل توجه از محل طرح رونق تولید مشکلات مالی این طرح‌ها مرتفع شده است.
   دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در ادامه بیان داشت: با بررسی وضعیت تعدادی از طرح‌های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 90 درصد مشاهده می شود که برخی از مدیران این طرح ها بدون بیان دلایل خاص، اراده ای برای راه اندازی و رساندن پروژه به مرحله بهره برداری ندارند.
   وی اضافه کرد: انتظار می رود مجریان خودشان هم در جهت سرعت بخشیدن به فرایند اجرای پروژه‌ها تلاش کنند و اجازه ندهند امور کم اثر و ناچیز مانع از رسیدن طرح آن‌ها به مرحله بهره برداری شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.1429159641266 seconds.
memoryUsage : 45092Kb