• رییس سازمان صنعت، معدن استان قزوین در جلسه ملاقات مردمی:

   رفع مشکلات صنعتگران قزوین در اولویت قرار دارد/ اختصاص روزهای سه‌شنبه به ارباب‌رجوع

   رفع مشکلات صنعتگران قزوین در اولویت قرار دارد/ اختصاص روزهای سه‌شنبه به ارباب‌رجوع

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات صنعت‌گران از اصلی‌ترین اولویت جلسات ملاقات مردمی است و روزهای کاری سه‌شنبه خود را به این موضوع اختصاص داده ایم.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت در بیست و هشتمین جلسه ملاقات مردمی که صبح امروز در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد، با اعلام این مطلب افزود: درخواست تسهیلات بانکی، مجوز بهره‌برداری معدن، پیگیری صدور پروانه بهره‌برداری و جواز تأسیس از عمده مطالبات ارباب رجوع در جلسات ملاقات عمومی است.
   وی ادامه داد: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات صنعت‌گران از اصلی‌ترین اولویت این جلسات است که درصدد برطرف کردن آن هستیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: مانند سال‌های گذشته بر اساس دستور استاندار و تأکیدات دولت تدبیر و امید در راستای استفاده از فعالیت‌های سازمان، رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و صادرات غیرنفتی روزهای سه‌شنبه به ارباب‌رجوع اختصاص یافته است.
   در این دیدارها مدیران واحدهای تولیدی مسایل و مشکلات خود را از نزدیک مطرح می‌کنند و دستورات لازم نیز در همان جلسه ارایه می‌شود تا مجوزهای لازم در خصوص پرداخت تسهیلات و بهره‌برداری از حوزه معدن صادر شود.
   گفتنی است در بیست و هشتمین جلسه ملاقات مردمی بیش از 40 متقاضی در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت با رئیس این سازمان دیدار کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.4936511516571 seconds.
memoryUsage : 46844Kb