• توقف انتشار آگهی‌های پیش فروش خودرو توسط شرکت داتیس خودرو ایرانیان

   سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام کرد:

   توقف انتشار آگهی‌های پیش فروش خودرو توسط شرکت داتیس خودرو ایرانیان

   توقف انتشار آگهی‌های پیش فروش خودرو توسط شرکت داتیس خودرو ایرانیان

   سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با صدور اطلاعیه ای ضرورت توقف انتشار آگهی‌های تبلیغاتی پیش فروش خودرو شرکت داتیس خودرو ایرانیان به عنوان نمایندگی خودروهای شرکت هیکو اسپورتیو(ولوو) را اعلام کرد.

   به گزارش شاتا، اطلاعیه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به شرح زیر است:
   بر اساس نامه شماره 95400/60 مورخ 24/4/1396مرکز اصناف و بازرگانان ایران (مرجع رسمی صدور گواهی نمایندگی شرکت‌های خارجی) امکان صدور گواهی نمایندگی برای شرکت‌های تیونینگ از جمله شرکت هیکو اسپورتیو وجود نداشته و اقدام این شرکت در معرفی خود به عنوان نمایندگی خودروهای هیکو اسپورتیو(تیونینگ نشان تجاری ولوو) مصداق بازر تبلیغات خلاف واقع موضوع ماده 7 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و موجبات اغواء و اضرار به مصرف کنندگان را فراهم می‌آورد.
   شایان ذکر است که خودروهای معرفی شده توسط شرکت داتیس خودرو ایرانیان، از جمله خودروهایی است که فاقد تأییدیه‌های لازم جهت ثبت سفارش و ورود به کشور بوده و این شرکت فاقد هر گونه مجوز پیش فروش برای خودروهای مورد اشاره است.
   انتشار و درج آگهی‌های تبلیغاتی شرکت داتیس خودرو ایرانیان، فاقد وجاهت قانونی است ‌و سبب افزایش نارضایتی و شکواییه‌های مردمی مرتبط با عدم ایفای تعهدات این شرکت خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 4.5856997966766 seconds.
memoryUsage : 42808Kb