• هدف ما نهایی کردن نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران با اسپانیا است

   رییس سازمان توسعه تجارت :

   هدف ما نهایی کردن نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران با اسپانیا است

   هدف ما نهایی کردن نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران با اسپانیا است

   رییس سازمان توسعه تجارت هدف اصلی‌ سفرش به اسپانیا را نهایی کردن نقشه راه همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی با اسپانیا خواند.

   به گزارش شاتا، خسروتاج در مادرید گفت: از ماه ها پیش در مذاکراتی که با طرف مقابل در کشور اسپانیا بر روی توسعه و تعمیق روابطمان داشتیم ، توافق کرده بودیم که نسبت به تدبیر یک نقشه راه همکاری های اقتصادی دو کشور ایران و اسپانیا با طرف های اسپانیایی بنشینیم و آنها را نهایی بکنیم.

   معاون صادراتی وزیرصنعت، معدن و تجارت افزود : در طی‌ چند ماه گذشته ، مدیران و کارشناسان دو کشور روی این متون کار کردند و امیدواریم که روز دوشنبه بتوانیم نسبت به نهایی کردن متن نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران و اسپانیا توافق کنیم.
   خسرو تاج که یکشنبه شب در راس یک هیأت 60 نفره وارد مادرید شد، تصریح کرد: عصر دوشنبه با مدیر شرکت ثسثه (CESCE ) که شرکت بیمه اعتباری صادرات اسپانیا است ، جلسه ای خواهیم داشت و امیدواریم که توافقات ما منجر به امضا یک یادداشت تفاهم شود.
   وی ابراز داشت: به هر حال در دو روز اقامتی که در اسپانیا داریم ، سعی‌ می‌ کنیم که روابط کاربردی دو کشور ایران و اسپانیا را با مقامات اسپانیا مطرح کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.8203108310699 seconds.
memoryUsage : 42814Kb