• هفدهمین کنفرانس دو سالانه یونیدو در وین اتریش اغاز به کار کرد

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت خبر داد:

   هفدهمین کنفرانس دو سالانه یونیدو در وین اتریش اغاز به کار کرد

   هفدهمین کنفرانس دو سالانه یونیدو در وین اتریش اغاز به کار کرد

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: هفدهمین کنفرانس دو سالانه یونیدو با حضور نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در وین، اتریش اغاز بکار کرد.

   به گزارش شاتا، برات قبادیان از هفدهمین کنفرانس دو سالانه یونیدو با حضور نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در وین، اتریش با هدف تبیین سیاستهای جدید اقتصادی و صنعتی ایران با توجه به احکام برنامه ششم توسعه و اقتصاد مقاومتی خبر داد.

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت با اشاره به دیگر اهداف این کنفرانس که هر دوسال یکبار برگزار می شود افزود: مذاکره با دبیر کل و مقامات یونیدو جهت توسعه تعاملات و ارتباطات موثر، ،ادامه پیگیریهای مربوط به پروژه‌های متوقف شده ایران نظیر پروژه های مربوط به صندوق تسهیلات ، جهانی محیط زیست (GEF) و پروژه ایجاد مرکز همکاری های جنوب در ایران ، مذاکره با مقامات ذیربط در مورد شیوه مشارکت ایران در پروژه های قابل اجرا در کشور و حضور شرکتهای فنی مهندسی ایرانی در مناقصات بین المللی یونیدو ، پیگیری اعزام متخصص و استاد به ایران جهت برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط از دیگر اهداف این کنفرانس است.
   گفتنی است برات قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگانی از وزارت امور خارجه به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران،در این کنفرانس شرکت کردهاند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: