• رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:

   پرداخت 62 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان از ابتدای سال تاکنون

   پرداخت 62 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان از ابتدای سال تاکنون

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 40 واحد تولیدی استان بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید دریافت کردند.

   به گزارش شاتا، حسینقلی قوانلو در چهل و ششمین جلسه کار گروه تسهیل ورفع موانع تولید استان گلستان با اعلام این خبر افزود: امسال 929 واحد و طرح تولیدی استان جهت اخذ تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند که 726 واحد جهت دریافت 956 میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌های استان معرفی شده اند.
   قوانلو ادامه داد: از این تعداد 40 واحد تاکنون موفق به دریافت بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید از بانکهای استان شده اند.
   وی تصریح کرد: طرح رونق تولید که از سال گذشته با تصمیم دولت به اجرا در آمده است، یکی از بهترین وموفقترین طرح های دولت بوده و رونق تولید واشتغال ورفع مشکلات نقدینگی این حوزه از مهمترین ثمرات آن بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: امیدواریم در فرصت باقی مانده تا پایان سال با همت این کارگروه و پشتکار بانک‌های استان تسهیلات بیشتری به صنعتگران وتولید کنندگان بتوانیم ارایه دهیم.
   گفتنی است در این جلسه مشکلات شرکتهای صنعت ،پخش شعبه گلستان ،شرکت خاوردشت،شرکت شه گل صفا ،مهدی مسگران مجری پرورش ماهی،تعاونی سبز گشت هیرکانیان با دستگاههای اجرایی وبانک‌های عامل بررسی وتصمیمات لازم اخذ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: