• سرپرست سازمان صنعت معدن وتجارت قم خبر داد:

   تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از ۴۰۰۰ نفر با پرداخت تسهیلات رونق تولید دراستان قم

   تثبیت و ایجاد اشتغال بیش از ۴۰۰۰ نفر با پرداخت تسهیلات رونق تولید دراستان قم

   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت : پرداخت تسهیلات رونق تولید باعث حفظ و تثبیت اشتغال 4225 نفر و نیزایجاد اشتغال جدید برای400 نفر در استان قم شده است.

   به گزارش شاتا محمود سیجانی ضمن اشاره به 23 جلسه برگزار شده توسط کمیته نظارت بر هزینه کرد دریافت تسهیلات رونق تولید افزود: تاکنون از 114 واحد تولیدی و صنعتی استان که از این تسهیلات استفاده نموده اند توسط اعضای کمیته بازدید بعمل آمده است.
   وی با بیان اهداف این کمیته تصریح نمود: عدم انحراف در هزینه کرد تسهیلات پرداختی یکی از اهداف اصلی تشکیل این کمیته است که بدین منظور نمایندگان سایر دستگاههای مرتبط مانند استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و... از واحدهای دریافت کننده این تسهیلات بازدید می کنند.
   سیجانی با اعلام رصد مستمر و روزانه فرآیند پرداخت تسهیلات رونق تولید توسط کمیته نظارت بر هزینه کرد دریافت تسهیلات رونق تولید عنوان کرد: این کمیته برای هر بانک عامل کارشناس تخصصی تعیین نموده تا کارشناس مربوطه بطور مستمر فرآیند پرداخت تسهیلات توسط بانکهای عامل را پیگیری نماید و در صورت بروز مشکل در فرآیند پرداخت تسهیلات نسبت به حل آن اقدام کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: