• سومین نمایشگاه الکامپ خراسان شمالی به کار خود پایان داد

   سومین نمایشگاه الکامپ خراسان شمالی به کار خود پایان داد

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : نمایشگاه الکامپ امسال محصول اعتماد به نیروهای جوان بومی و همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاههای دولتی است .

   به گزارش شاتا نیکدل درحاشیه بازدید از این نمایشگاه افزود : یکی از ویژگیهای این نمایشگاه حضور پررنگ فعالان اقتصادی استان در حوزه الکترونیک و کامپیوتر بود.
   نیکدل اضافه کرد:  این نمایشگاه فرصتی برای معرفی قابلیتها و توانمندیهای تولیدی و خدماتی در محیطی رقابتیست .
   وی در رابطه با نقش نمایشگاهها در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور گفت : از نظر اقتصادی نمایشگاه را محل فروش بی طرف می دانند. همچنین محیط نمایشگاهها یک کارگاه آموزشی برای غرفه داران است بنابر این انتظار می رود واحدهای تولیدی و شرکتهای خدماتی با حضور در نمایشگاهها و بویژه نمایشگاههای تخصصی بتوانند بازار یابی کرده و فعالیتهای خود را گسترش دهند.
   به گفته وی این نمایشگاه پس از 5 سال وقفه با حضور خانم دکتر ابتکار معاون رییس جمهوردر امور زنان و خانواده  و صالحی استاندار خراسان شمالی و مسوولین استانی افتتاح ودر فضایی به مساحت 2500 متر مریع در محل سایت شرکت نمایشگاههای بین المللی این استان برگزار شد و در طول 5 روز برگزاری مورد استقبال کم نظیر مردم استان خراسان شمالی و بویژه دانش آموزان، دانشجویان و جوانان قرار گرفت.
   گفتنی است در طول 5 روز بر پایی نمایشگاه بیش از 20 هزار  نفر از این نمایشگاه بازدید کردند و در حاشیه برگزاری نمایشگاه بیش از 10 کارگاه آموزشی در موضوعات مرتبط تشکیل شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: