• برنامه ریزی برای آموزش ۱۱ میلیون نفر ساعت در حوزه های صنعت، معدن و تجارت در سال ۹۶/ تحقق ۵۰ درصدی برنامه تاکنون

   قبادیان در بازدید از غرفه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه مطبوعات:

   برنامه ریزی برای آموزش ۱۱ میلیون نفر ساعت در حوزه های صنعت، معدن و تجارت در سال ۹۶/ تحقق ۵۰ درصدی برنامه تاکنون

   برنامه ریزی برای آموزش ۱۱ میلیون نفر ساعت در حوزه های صنعت، معدن و تجارت در سال ۹۶/ تحقق ۵۰ درصدی برنامه تاکنون

   به گفته معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت امسال برای آموزش ۱۱ میلیون نفر ساعت در حوزه های صنعت، معدن و تجارت برنامه ریزی شده که تاکنون ۵۰ درصد این برنامه اجرایی شده است.

   به گزارش شاتا، برات قبادیان در حاشیه بازدید از غرفه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه مطبوعات، تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است امسال نزدیک به ۱۱ میلیون نفر ساعت در حوزه های صنعت، معدن و تجارت آموزش ببینند که تاکنون ۵۰ درصد این برنامه اجرایی شده است و پیش بینی می کنیم که تا پایان سال در این حوزه از برنامه جلو بزنیم.
   وی با اشاره به آموزش ۴ میلیون نفر ساعت در سال ۹۵، افزود: برنامه امسال افزایش بیش از سه برابری آموزش نسبت به سال گذشته است که در حال حاضر ۱.۵ برابر سال گذشته آموزش ها انجام شده است.
   قبادیان با تاکید بر لزوم دانش بنیان شدن واحدهای صنفی، تولیدی و اقتصادی، ابراز کرد:  برای ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه(R&D ) در این واحدها  به کمک خود آن ها و با همکاری دانشگاه ها باید تلاش و برنامه ریزی کنیم که در همین راستا باید بخشی از تحقیق و توسعه برای حل مشکلات صنعت، معدن و تجارت را از طریق دانشجویان و دانشگاه ها انجام دهیم و با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تفاهم نامه داریم که از رساله ها و پایانه های ماموریت گرا و مساله محور و هدفمند حمایت کنیم.
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت  با اشاره به تفاهم نامه های منعقد شده برای حضور استادان دانشگاه در فرصت های مطالعاتی و پسادکترای صنعتی، گفت:  برای اولین بار در کشور، امسال صنعت، معدن و تجارت ۱۳۰ مورد را برای  فرصت های مطالعاتی و پسادکترای صنعتی، اعلام نیاز کرده است و تا الان بیش از ۲۰ مورد نیز از سوی دانشگاه ها معرفی شدند که هم اکنون در حال همکاری هستند.
   قبادیان همچنین با اشاره به استقبال شرکت های خارجی برای ورود به ایران در پسابرجام، تصریح کرد: هدف ما انتقال تکنولوژی با بومی سازی آن است و دولت در همین راستا  دولت پیوست فناوری را برای ورود تکنولوژی به کشور تصویب کرده است.
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.4849460124969 seconds.
memoryUsage : 32990Kb