• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران :

   ازسرمایه گذاری در صنعت قالب سازی به عنوان صنعت مادر حمایت می کنیم

   ازسرمایه گذاری در صنعت قالب سازی به عنوان صنعت مادر حمایت می کنیم

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران گفت : صنایع قالب سازی از جمله صنایع مادر تلقی شده و ما نیز به این صنعت نگاه سطحی نداریم بلکه نگاه ما ترجیحی است.

   به گزارش شاتا مس فروش در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت کارل  ترکیه تولید کننده قالب های صنعتی  که به منظور سرمایه گذاری در بخش صنعت قالب سازی استان صورت گرفت اضافه کرد :
   وی افزود : در تهران و سایر نقاط کشور سرمایه گذاریهای خوبی از طرف کشورترکیه در تمامی سطوح انجام شده و با توجه به دیدار اخیر معاون اول رئیس جمهور با رئیس جمهور ترکیه تفاهم های خوبی در راستای گسترش سرمایه گذاری در هر دو کشور منعقد شده است.
   صنعت طراحی و قالب سازی بخش های مختلف صنعتی درایران رشد قابل توجهی داشته ولیکن برای طراحی و ساخت قالب های پیچیده به شرکتهای خارجی وابسته بوده که این امر ارز قابل توجهی را از کشور خارج می نماید لذا در راستای بومی سازی وعدم وابستگی به بیگانگان در تولید انواع قالب های مورد نیاز کشور، جلسه ای با حضورشرکت قالب سازی ترکیه برگزار گردید.
   رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان تهران  تصریح کرد: انتقال دانش فنی در این بین نقش اساسی دارد و نمی خواهیم مصرف کننده باشیم .
   وی ادامه داد : ما آمادگی داریم شرایط لازم ازجمله ارائه مجوزهای لازم ، زمین، انرژی و تسهیلات مناسب را برای سرمایه گذاری در اختیار قرار دهیم تا اینگونه شرکت ها با شریک ایرانی زمینه توسعه صنایع را فراهم آوردند.
   در این نشست همچنین  ریفیک( Refik) مدیرعامل شرکت کارل گفت: این شرکت، با سابقه مطلوب دربخش تولید قالب، مخصوصا در صنعت خودر سازی فعالیت چشمگیردر ترکیه و مخصوصا اتحادیه اروپا دارد و اشتغال 2هزار نفر با گروه های متخصص در حوزه تحقیق ، توسعه و طراحی کارهای قابل قبولی ارائه نموده اند.


    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: