• گسترش تعاملات الکترونیک، کلید رونق کسب و کار بنگاه ها / ثبت نام در جشنواره تا 15 آبان تمدید شد

   در نشست خبری جشنواره وب و کسب و کار تاکید شد:

   گسترش تعاملات الکترونیک، کلید رونق کسب و کار بنگاه ها / ثبت نام در جشنواره تا 15 آبان تمدید شد

   گسترش تعاملات الکترونیک، کلید رونق کسب و کار بنگاه ها / ثبت نام در جشنواره تا 15 آبان تمدید شد

   در نشست خبری جشنواره وب و کسب و کار بر گسترش تعاملات الکترونیک به عنوان کلید رونق کسب و کار بنگاه ها تأکید و از تمدید مهلت ده روزه برای ثبت نام در جشنواره خبر داده شد.

   به گزارش شاتا؛ برات قبادیان در نشست خبری جشنواره وب و کسب و کار با اعلام حمایت قاطعانه و همه جانبه از این حرکت ملی، بر لزوم برگزاری هرچه بهتر این جشنواره تاکید کرد و افزود: توسعه تعاملات الکترونیک، کار بزرگ و حرکتی ارزشمند است که باید قدر دانسته شود و همگان به هر شکل در آن سهیم شوند، چرا که چشم انداز روشنی  پیش رو دارد و از پیامدهای مثبت و تاثیرات آن بر اقتصاد جامعه به راحتی و بی تفاوت نمی توان گذشت.
   معاون آموزش و پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گسترش تعاملات الکترونیک را کلید رونق کسب و کار بنگاه‌ها دانست و گفت: همه ما بر اهمیت و تاثیر فضای مجازی و تکنولوژی در گذار از نوعی کسب و کار سنتی به سیستم مدرن یا آنچه که تولید کارخانه ای می نامیم واقفیم و در این گذار، فناوری اطلاعات ابزار قدرتمندی در دست بشر است.
   تمدید مهلت ده روزه ثبت نام در جشنواره
   در این نشست خبری گفته شد که به منظور مشارکت حداکثری بنگاه ها و درخواست های دریافتی در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره، شورای سیاستگذاری جشنواره با تمدید پانزده روزه زمان ثبت نام در جشنواره موافقت کرده و زمان پایانی ثبت نام در جشنواره را 15 آبان ماه اعلام کرده است.
   این زمان با توجه به فشردگی مرحله ارزیابی و برگزاری مراسم پایانی و معرفی برگزیدگان قابل تمدید نبوده است و علاقمندان به حضور در جشنواره می توانند با مراجعه به پورتال جشنواره به نشانی اینترنتی http://bizwebfestival.ir ثبت نام کنند.
   گفتنی است که نشست خبری دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری با حضور مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز اعضای شورای سیاستگذاری و دیگر مسؤولان ذی ربط به منظور تشریح جزییات اهداف برگزاری جشنواره و آخرین اقدامات انجام گرفته در ساختمان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.149621963501 seconds.
memoryUsage : 33380Kb