• فرهاد دلق پوش در بازدید از نمایشگاه تولیدات برتر استان گیلان:

   برای برگزاری هفته تجاری و تولیدی گیلان در کشورهای منطقه آمادگی داریم

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: برای معرفی و شناساندن تولیدات استان می‌توانیم هفته تجاری و تولیدی گیلان را در یکی از کشورهای منطقه برگزار کنیم.

   به گزارش شاتا، فرهاد دلق پوش در بازدید از نمایشگاه تولیدات برتر استان گیلان، نقش و جایگاه تولیدکنندگان و صنعتگران را در پویایی و رونق اقتصادی حایز اهمیت دانست و گفت : اگر باور داریم که صنعتگران و تولید کنندگان ما می‌توانند مشکل اقتصاد و اشتغال جوانان را برطرف کنند نباید به گونه ای عمل شود که در منطقه بومی خود مظلوم واقع شوند.
   وی  با اعلام اینکه برای معرفی و شناساندن تولیدات استان می‌توان هفته تجاری و تولیدی در یکی از کشورهای منطقه برگزار کرد، افزود: می توانیم در اولین فرصت با جمهوری آذربایجان و یا سایر کشورهای منطقه جهت برگزاری"هفته تجاری و تولیدی گیلان" هماهنگی های لازم را انجام داده و از این بستر برای افزایش سهم بازار صادراتی محصولات تولیدی استان استفاده کنیم.
   وی افزود: اگر غفلت کنیم بازار 400 میلیون نفری حوزه دریای خزر را از دست داده ایم  و برنامه ریزی و برگزاری چنین اموری می تواند بازار بزرگ صادراتی را برای استان بسازد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در پایان بر همگرایی و انسجام مسئولین دلسوز استان در حمایت از تولید تاکید کرد و گفت: همدلی و همگرایی اگر حاصل شود قطعا هم افزایی و توسعه همه جانبه استان در مباحث اقتصادی و اشتغالزایی را شاهد خواهیم بود.
   گفتنی است در روز اختتامیه نمایشگاه تولیدات برتر استان، از واحد های شاخص شرکت کننده در نمایشگاه، با اهداء تندیس. تقدیر شد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: