• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:

   کارآفرینی کلید ورود به عرصه های جدید اقتصادی

   کارآفرینی کلید ورود به عرصه های جدید اقتصادی

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: دستگاه‌های اجرایی استان باید از موازی کاری و جزیره‌ای عمل کردن در حوزه کار آفرینی و رونق کسب‌وکار پرهیز کنند و قبل از ورود به عرصه‌های اقتصادی وظایف و تکالیف هر دستگاه باید مشخص‌شده باشد.

   احمد ذاکری درجلسه هیئات امنای کانون کارآفرینان استان قم افزود: دستگاه‌های اجرایی استان باید از موازی کاری و جزیره‌ای عمل کردن در حوزه کار آفرینی و رونق کسب‌وکار پرهیز کنند و قبل از ورود به عرصه‌های اقتصادی وظایف و تکالیف هر دستگاه باید مشخص‌شده باشد.
   ذاکری کارآفرینی را فعالیتی هدفمند توصیف  کرد و گفت: کار آفرینی مجموعه ای از تصمیمات منسجم فردی یا گروهی است که باعث حفظ و توسعه واحدهای اقتصادی و تامین نیازهای اقتصادی از طریق نوآوری می شود.
   وی بر  نوآوری و ایجاد ترکیب تازه از تولیدات به عنوان  مهمترین نقش کارآفرین تاکید کرد و ادامه داد : برخی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان امروزه از بین رفته و دنبال کردن آن‌ها در رونق فعالیت‌های اقتصادی تاثیری ندارد اما در مقابل این فرصت‌های از بین رفته فرصت‌های جدید و نوین سرمایه‌گذاری شکل‌گرفته که باید با هوشیاری و مطالعه وارد این قبیل عرصه‌ها شد.
   ذاکری تعامل دستگاه‌های استان در رونق کسب‌وکار مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم این آمادگی را دارد تا با تعامل با کانون کار آفرینی و دیگر حوزه‌های فعال در عرصه اقتصاد سبب تحول در رونق اقتصادی استان شود.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: