• طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در شهرک های صنعتی فارس در حال اجرا است

   طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در شهرک های صنعتی فارس در حال اجرا است

   طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در شهرک های صنعتی فارس در حال اجرا است

   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: افزون بر 20طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در بخش عمرانی در حوزه های تامین زیرساخت ها و نیز استفاده بهینه از منابع انرژی در شهرک های صنعتی این استان درحال اجرا است.

   به گزارش شاتا به نقل از ایرنا، احد فتوحی در بازدید از شهرک صنعتی بزرگ شیراز افزود: 2 طرح تصفیه خانه فاضلاب، سه طرح در زمینه بازچرخانی پساب تصفیه خانه های فاضلاب و استفاده دوباره از پساب تصفیه شده در فضای سبز از جمله این طرح ها است.
   وی اظهار کرد: اجرای طرح های تامین آب به ظرفیت 20لیتر برثانیه و برق رسانی به ظرفیت 56مگاوات برق و نیز چهار طرح تامین گاز و 2 طرح مخابراتی از دیگر طرح های شاخص اقتصاد مقاومتی در بخش عمرانی در شهرک های صنعتی فارس است.
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بیان کرد: این استان با 61 شهرک صنعتی در حال واگذاری در زمینه تعداد شهرک‌های صنعتی در حال واگذاری عنوان دوم کشور را به خود اختصاص داده است.
   فتوحی بیان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی و اعتباری، طرح‌های عمرانی با در نظر گرفتن اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود در هر شهرک صنعتی و نیز تحقق اقتصاد مقاومتی اجرایی می‌شود.
   فتوحی در ادامه صیانت از سرمایه‌های صنعتگران را از اهداف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس عنوان کرد و افزود: باید با کیفی‌سازی شهرک‌های صنعتی و فراهم بودن تمام زیرساخت‌ها و امکانات در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بستر مناسبی ایجاد شود تا واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با کمترین دغدغه در این مناطق فعالیت کنند.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: