• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:

   سرمایه ارزی طرح سیمان سفید ازنا تامین شد

   سرمایه ارزی طرح سیمان سفید ازنا تامین شد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 17.5 میلیون یورو سرمایه ارزی طرح سیمان سفید ازنا تامین شد که با این تامین اعتبار عملیات اجرایی احداث این کارخانه آغاز شد.


   به گزارش شاتا ،  محمدرضا صفی خانی با بیان اینکه مابقی اعتبار باید توسط خود سرمایه گذار تامین شود، افزود: قرار است یکهزارو 500میلیارد ریال در طرح سیمان ازنا سرمایه گذاری صورت گیرد.
   وی اظهار کرد: با دادن ال سی از بانک، ماشین آلات این کارخانه از خارج از کشور وارد و همزمان مشکل معدن و پروانه اکتشاف این طرح برطرف می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان افزود: سرمایه گذار باید محل مورد نظر را مشخص و تحویل بگیرد و پس از آن تجهیز کارگاه کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مراحل بانکی این طرح اجرایی شده و تنها مشکل مشخص شدن زمین و اجرای آن مانده است.
   صفی خانی اضافه کرد: شروع عملیات اجرایی احداث کارخانه سیمان سفید زاگرس ازنا با حجم سرمایه‌گذاری یکهزارو 500میلیارد ریال و اشتغال 100 نفر نیز در دستورکار است.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان نیز در این باره گفت: این طرح با تولید 220 هزار تن سیمان در طول سال برای 100 نفر اشتغال ایجاد می کند.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6821279525757 seconds.
memoryUsage : 32483Kb