• رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان :

   ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان اصفهان تخصیص یافت

   ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان اصفهان تخصیص یافت

   رئیس صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت به واحدهای صنعتی استان در نظر گرفته شده و در حال پرداخت است.

   به گزارش شاتا ، اسرافیل احمدیه در کارگروه اشتغال شهرستان آران و بیدگل افزود: این میزان تسهیلات در دو بخش سرمایه در گردش و سرمایه ثابت به صنایع استان اصفهان در حال پرداخت است که در بخش اول بازپرداخت یک ساله و در بخش دوم با تنفس شش ماه و بازپرداخت سه الی پنج سال در نظر گرفته شده است.
   وی  با بیان اینکه در سال96 تعداد محدودی موفق به دریافت این تسهیلات شده‌اند، افزود: متاسفانه بانک‌ها در روند بررسی و پرداخت تسهیلات کند پیش می‌روند که قرار شده در هفته آینده در جلسه‌ای با حضور استاندار و سرپرست بانک‌ها این مشکل رفع شود.
   احمدیه  اظهار  کرد: سال گذشته در طرح رونق تولید استان اصفهان حدود 830 میلیارد تومان به یک هزار و 70 واحد صنعتی پرداخت شد که این رقم استان اصفهان را در رتبه‌های اول قرار داد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه شهرستان آران وبیدگل یکی از شهرستانهای موفق استان در بنگاه داری است و در بین شهرستانهای استان کمترین بیکاری وتعطیلی بنگاهها را از آن خود نموده است .
    وی در ادامه با انتقاد از صادرات مواد اولیه بعضی از صنایع به خارج از کشور گفت: متاسفانه در حالی که بعضی صنایع از کمبود مواد اولیه رنج می‌برند می‌بینیم که همین مواد صادر می‌شوند.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: