• تاریخ خبر: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
   زمان خبر: 13:21
   دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران گفت :

   الزام ساز و کار دقیق طرح حذف درج قیمّت بر روی کالا

   دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران ضمن اعلام پشتیبانی سندیکا از ابلاغیه وزیر صنعت معدن وتجارت در مورد حذف درج قیمّت بر روی کالا تاکید کرد : ساز وکار مناسب و زمینه اجراءطرح باید بسیارحساب شده ودقیق باشد تا طرح باموءفقیت اجرا شود.
   الزام ساز و کار دقیق طرح حذف درج قیمّت بر روی کالا


   به گزارش شاتا، سید محمد میر رضوی گفت: حذف درج قیمت بر روی کالا در ابلاغیه قید شده است ولی در نهایت  قیمت روی کالا حذف نمی شود یعنی فر وشنده نهایی سوپر مارکت و شرکتها باید قیمت را روی جنس درج کنند ، ولی تولیدکننده موظف به درج قیمت روی بسته بندی نیست.
   وی افزود: سندیکای صنایع کنسرو ایران با سازمان حمایت تو لید کنندگان و مصرف کنندگان و نیز وزارت صنعت ، معدن و تجارت طی نشست هایی زمینه اجرای طرح حذف درج قیمت بر روی کالا را  مشخص خواهند کرد.
   رضوی گفت: این طرح بطور قطع  به نفع مصرف کننده است  ، سازمان حمایت هم این نظر را دارد ولی آنها اعتقاد دارند که  کنترل هایی در این زمینه صورت بگیرد.
   وی افزود: وقتی قیمت آزاد شد ؛ تفاوت تولید کننده  زیر پله ای و کسی اصول بهداشت  را رعایت می کند مشخص می شود و  هر کسی نمی تواند هر قیمتی که می خواهد روی کالا بگذارد .
   سارا اکبری

    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram