• رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:

   استخراج3میلیون تن موادمعدنی از معادن چهارمحال و بختیاری

   استخراج3میلیون تن موادمعدنی از معادن چهارمحال و بختیاری

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری اظهار کرد : امسال تاکنون سه میلیون تن موادمعدنی از معادن استان شده است.


   سید نعیم امامی بابیان این مطلب که تاکنون سه میلیون تن موادمعدنی از معادن چهارمحال و بختیاری استخراج شده است گفت:این مواد معدنی از 133 معدن سنگ لاشه، دو معدن سنگ نما، سه معدن سیلیس، چهار معدن سنگ گچ، یک معدن خاک نسوز و از بقیه معادن سنگ های تزیینی و نما و مواد اولیه سیمان استخراج شده است.  
   وی افزود:مواد استخراجی معادن چهارمحال وبختیاری درصنایع ساختمانی، تولید سنگ ،صنایع نسوز و دفاعی کشور کاربرد دارند.
   امامی  گفت: 183 معدن فعال چهارمحال و بختیاری هم اکنون زمینه اشتغال هزار و 850 نفر را فراهم کرده است
   آغاز طرح فروش فوق العاده بازگشایی مدارس  
   طرح فروش فوق العاده ویژه بازگشایی مدارس در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت : در این طرح که تا پانزدهم مهرماه ادامه دارد لوازم التحریر ،کیف و کفش و اجناس مورد نیازبا 15 درصد تخفیف ارائه می شود.
   سید نعیم امامی با بیان اینکه قیمت اجناس در این طرح ، یکسان سازی شده و کالای ایرانی به مشتریان ارائه می شود، افزود: برخی واحدهای صنفی فروش فوق العاده اجناس خود را از نیمه شهریورآغاز کرده اند.
   وی با اشاره به اینکه تمامی اصناف در این فروش فوق العاده ملزم به نصب بنر سردرب مغازه خود هستند، افزود: 200واحد از صنف کیف و کفش در سطح استان چهارمحال و بختیاری در این طرح شرکت دارند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با شروع فروش فوق العاده طرح بازرسی اصناف نیز تشدید می شود.
   31 هزار و 604 واحد صنفی شامل سه هزار و 443 واحد تولیدی، 16 هزار و 247 واحد توزیعی، پنج هزار و 963واحد خدماتی زیرمجموعه ،170 اتحادیه و نه(9) اتاق اصناف در چهارمحال و بختیاری فعالیت دارد.
   در سال تحصیلی جاری بیش از 180 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در دو هزار و 400 مدرسه استان چهارمحال وبختیاری مشغول به تحصیل خواهند شد

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6153628826141 seconds.
memoryUsage : 32488Kb