• طی یک هفته انجام شد:

   انجام بیش از 2 هزار مورد بازرسی در کردستان

   انجام بیش از 2 هزار مورد بازرسی در کردستان

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع 2 هزارو 301 مورد بازرسی در سطح استان از11شهریور لغایت 17شهریور ماه سال جاری انجام شده است.


    به گزارش شاتا ، محمد دره وزمی با بیان کشف 95مورد تخلف در این بازرسی ها خاطر نشان ساخت، در این رابطه81 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.
   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 588 میلیون و 173 هزارو 430ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 80 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 29 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   وی در پایان یادآور شد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.5526299476624 seconds.
memoryUsage : 32484Kb