• معرفی 238 واحد تولیدی به بانکهای گلستان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید

   معرفی 238 واحد تولیدی به بانکهای گلستان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از معرفی 238 واحد و طرح تولیدی استان به بانکها جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سالجاری خبر داد .

    به گزارش شاتا؛  حسینقلی قوانلو در چهل و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان که با حضور استاندار گلستان در محل دفتر ایشان برگزار گردید ، گفت : از ابتدای سالجاری تا کنون 748 واحد و طرح تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام نموده اند که درخواست 238 واحد پس از تصویب در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان جهت دریافت 327 میلیارد تومان تسهیلات به بانکهای استان ارسال شده است .

   وی افزود : از جمع واحدهای معرفی شده به بانکها تا کنون 4 واحد موفق به اخذ 58 میلیارد ریال تسهیلات شده اند که از این حیث استان گلستان در سطح کشور در رتبه هفتم قرار دارد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان همچنین گفت : امسال توسط دولت حدود 10000 میلیارد تومان تسهیلات برای بازسازی و نوسازی صنایع پیش بینی شده که تا کنون 134 واحد گلستانی برای دریافت این تسهیلات ثبت نام نموده اند .
   قوانلو با بیان این که از سال 94 تا کنون 40 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان گلستان تشکیل شده ، گفت : این جلسات 347 مصوبه داشته اند که 268 مصوبه منجر به اقدام ، 29 مصوبه در دست اقدام و در خصوص 50 مصوبه هم اقدامی صورت نگرفته است .
   وی گفت : با تصمیمات این کارگروه توانستیم چراغ بسیاری از واحدهای تولیدی را که در مسیر رکود قرار داشتند روشن نگه داریم و از تعطیلی آنها جلوگیری کنیم .
   به گفته وی ، مشکلات 15 واحد فرا استانی بود که به کارگروه ملی ارسال و در آنجا برای رفع مشکلات این واحدها 20 مصوبه صادر شد و امیدواریم با ادامه این پیگیری ها ضمن جلوگیری از رکود واحدهای تولیدی شاهد رونق روزافزون آنها باشیم .
   قوانلو با اشاره با تاثیرات طرح رونق تولید در استان گفت : تزریق تسهیلات طرح رونق تولید به واحدها و طرح های تولیدی استانی مانند گلستان ، می تواند زمینه ساز تحولی عظیم در حوزه صنعت استان شود .
    
    
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: