• رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت لرستان خبر داد:

   پرداخت 12.7 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای لرستان

   پرداخت 12.7 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای لرستان

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت لرستان گفت: استان لرستان با 12.7 میلیارد تومان مقام سوم پرداختی تسهیلات را به خود اختصاص داده است.   به گزارش شاتا ،  محمد رضا صفی‌خانی در خصوص تسهیلات رونق تولید، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون انباشت کارگروه استانی 184 واحد با اعتباری بالغ بر 136.2 میلیارد تومان است.
   وی خاطر نشان کرد: انباشت ارجاع به شعبه که مرحله بعد از تائید کارگروه بوده نیز 90 واحد و اعتباری بالغ بر 210.3 میلیارد تومان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت لرستان ثبت نام را برای پرداخت تسهیلات ملاک ندانسته و بیان داشت: مرحله بعد تکمیل مدارک بوده و تا زمانی که تکمیل پرونده صورت نگیرد پرداختی انجام نشده و لذا  تاکنون هفت واحد با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد و 977 میلیون تومان مدارک خود را تکمیل کرده‌اند.
   صفی‌خانی تصریح کرد: بعد از تکمیل، واحدها در کمیته کارشناسی بررسی شده و مبالغی برای واحدها تعیین و جهت پرداخت تسهیلات به بانک‌ها معرفی می‌شوند.
   وی با بیان اینکه تاکنون سه پرداختی انجام گرفته، عنوان کرد: مجموع سه پرداختی از ابتدای سال تا 11 شهریورماه مبلغ 12 میلیارد و 695 میلیون تومان بوده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت لرستان یادآور شد: همچنین در بخش کشاورزی در انباشت کارگروه استانی 97 واحد وجود داشته که برای آن‌ها مبلغی با اعتبار 30.6 میلیارد تومان تعیین شده است.
   صفی‌خانی رتبه لرستان را در معرفی واحدها بعد از اصفهان، دوم خواند و تاکید کرد: در زمینه پرداخت تسهیلات نیز بعد از قزوین با پرداختی  25.6 میلیارد تومان و کرمانشاه با پرداختی 22.9 میلیارد تومان،  استان لرستان با 12.7 میلیارد تومان مقام سوم را به خود اختصاص داده است.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: