• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس خبر داد :

   کشف و ضبط بیش از 3 میلیارد ریال کالای قاچاق از 23 فروشگاه بزرگ شیراز

   کشف و ضبط بیش از 3 میلیارد ریال کالای قاچاق از 23 فروشگاه بزرگ شیراز

   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : در راستای حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا در سطح فروشگاه های بزرگ از 69 واحد بازرسی به عمل آمد که تعداد 76554 عدد کالای قاچاق کشف و ضبط گردید .

   به گزارش شاتا همتی افزود :  23 فقره پرونده به ارزش ریالی 3 میلیارد و 324 میلیون و 729 هزار ریال تشکیل شد که جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال گردیده است.
   وی در ادامه ازاجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس و لوازم التحریر خبر داد و گفت :
   با  فرا رسیدن ایام بازگشائی مدارس ، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و شروع سال تحصیلی جدید و به تبع آن افزایش تقاضا بری خرید اقلامی نظیر لوازم التحریر ،کیف و کفش،پوشاک و سایر ملزومات  این طرح به اجرا در می آید.
   وی افزود : همچنین به منظور  بازرسی و نظارت بر قیمت ها ،تأمین و توزیع و ارائه بموقع کالا و خدمات اولویت دار با هماهنگی با دستگاه های ذیربط و جلوگیری از هرگونه کمبود وافزایش غیر منطقی قیمت ها و برخورد قانونی با واحد های متخلف و رسیدگی فوری به شکایات مردمی "طرح نظارتی ویژه بازگشائی مدارس و لوازم التحریر این طرح تا 20 مهر ماه  سال جاری  با محوریت اطلاع رسانی مناسب و هماهنگی با دستگاه های مختلف برای نظارت ویژه و انجام گشت های مشترک جهت انجام بهینه طرح در دستور کار قرار گرفته است.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: