• ایجاد سالانه ۵۹۰ هزار شغل به طور متوسط در دوران وزارت "شریعتمداری"/ کسب یک رکود در دوران بعد از انقلاب

   رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران عنوان کرد:

   ایجاد سالانه ۵۹۰ هزار شغل به طور متوسط در دوران وزارت "شریعتمداری"/ کسب یک رکود در دوران بعد از انقلاب

   ایجاد سالانه ۵۹۰ هزار شغل به طور متوسط در دوران وزارت "شریعتمداری"/ کسب یک رکود در دوران بعد از انقلاب

   به گفته رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دوران وزارت محمد شریعتمداری به طور متوسط سالانه ۵۹۰ هزار شغل ایجاد شد که در طول دوران بعد از انقلاب، یک رکورد محسوب می شود.

   به گزارش شاتا، غلامحسین شافعی امروز در دیدار فعالان اقتصادی با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: به لحاظ رکورد اشتغال و به طور نسبی صادرات، یکی از موفق ترین دوران را در زمان وزارت محمد شریعتمداری داشتیم که به طور متوسط، سالانه ۵۹۰ هزار شغل ایجاد شد که در طول دوران بعد از انقلاب، یک رکورد محسوب می شود. 
   رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران افزود: موضوع صادرات اکنون در کشور یکی از مسائل مهم است و با حرکت های جدیدی که در تعامل با اقتصاد جهانی مطرح است، باید از افزایش تقاضای داخلی دفاع کرد، و یکی از راههای رسیدن به رونق تولید این است که صادرات به عنوان یک اولویت در برنامه های اقتصادی کشور قرار گیرد.
   وی اظهار داشت: باید از عیال واری دولت فاصله گرفت و دولت را به سیاستگذاری و نظارت برگرداند تا تغییرات بنیادی در اقتصاد ایران ایجاد شود؛ تمام ظرفیت اتاق های کشور و تشکل های اقتصادی در کنار تیم اقتصادی دولت است و امید می رود که حلقه مشاوره بخش خصوصی در وزارتخانه شکل بگیرد و افراد خبره و صادق را در بخش خصوصی انتخاب کرد و به اجرای برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت کمک کنند.
   شافعی خواستار سالم سازی فضای کسب و کار شد و گفت: امید می رود که سهم بخش خصوصی و تعاونی از اقتصاد در دولت دوازدهم افزایش یابد.
    
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.0843420028687 seconds.
memoryUsage : 32974Kb