• نوید ایجاد 1100 شغل پایدار با بهره برداری از سه طرح صنعتی در استان فارس

   نوید ایجاد 1100 شغل پایدار با بهره برداری از سه طرح صنعتی در استان فارس

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: با بهره برداری از طرح های سیمان خاکستری، فولاد نی ریز و کربنات سدیم فیروزآباد در استان فارس، در مجموع افزون بر یک هزار و یک صد شغل پایدار ایجاد می شود.

    به گزارش شاتا علی همتی افزود: این طرح ها در زمره 50 طرح بزرگ در آستانه بهره برداری در کشور است که امسال افتتاح می شود.
   وی اظهار کرد: طرح کربنات سدیم کاوه شهرستان فیروزآباد با سرمایه گذاری 310 میلیارد تومان و با 600 هزار تن تولید سالانه، اشتغالزایی برای 700 نفر را در پی خواهد داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: برای ساخت کارخانه سیمان خاکستری نی ریز نیز 436 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است و این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن، شهریورماه آغاز به کار می کند.
   وی بیان کرد: طرح فولاد نی ریز با ظرفیت 800 هزار تن تولید سالانه و سرمایه گذاری 345 میلیارد تومانی و ایجاد 200 فرصت شغلی نیز شهریورماه امسال به بهره برداری می رسد.
   همتی در ادامه با اشاره به تداوم اجرای طرح رونق تولید در سال 96 گفت: امسال علاوه بر صنایع و طرح های صنعتی، معادن دارای پروانه بهره برداری نیز قادر به دریافت تسهیلات رونق تولید هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس بیان کرد: امسال از محل اجرای طرح رونق تولید باید 450 هزار شغل در کشور ایجاد شود که از این میزان سهم فارس 22 هزار و 952 فرصت شغلی است.
   همتی افزود: از این تعداد فرصت های شغلی، در اصناف 14 هزار و 31 نفر، در طرح های صنعتی استان چهار هزار و 378 نفر، در طرح های رونق تولید 2هزار و 377 نفر، در معادن 846 نفر و در فرش دستباف باید برای یک هزار و 320 نفر شغل ایجاد شود.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: