• نعمت‌زاده افتخار صنعت کشور است

   دکتر جهانگیری:

   نعمت‌زاده افتخار صنعت کشور است

   نعمت‌زاده افتخار صنعت کشور است

   دکتراسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری که به منظور افتتاح چند پروژه صنعتی به همراه مهندس نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن وتجارت به استان کرمانشاه رفته بودگفت: طرح‌هایی که در دولت یازدهم افتتاح شد باعث شتاب رشد توسعه در کشور شد از جمله افتتاح کارخانه ایران‌خودرو در کرمانشاه حرکت استان‌ها به سمت صنعتی شدن را امکانپذیر کرده است.
   وی در این رابطه با اشاره به اینکه مهندس نعمت‌زاده جزو افتخارات صنعت کشور و جزو مدیران لایق و تصمیم گیرنده در کشور هستند افزودند: سهم ایشان در شکل گیری صنایع مختلف غیرقابل کتمان است.

   به گزارش  شاتا از روزنامه صمت، معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: صنعت خودرو صنعت مهمی در کشور است. دو نگاه در کشور نسبت به صنعت خودرو وجود دارد. عده‌ای می‌گویند این صنعت باید تعطیل شود و واردات خودرو بایدآزاد شود. عده‌ای هم معتقدند با همین بضاعت کفایت می‌کندکه ادامه دهیم. اما ما به هیچ کدام از اینها قانع نیستیم ومعتقدیم با رشد صنعت خودروسازی صنایع کشور به جلو می‌روند.
   جهانگیری با اشاره به مشکل اشتغال در کشور گفت: صنعت خودروسازی اشتغال پایدار ایجاد می‌کند و این صنعت باید تلاش کند خود را اصلاح کند و روز به روز تلاش کند تا این صنعت را هر روز سامان بهتری پیدا کند.
    وی به زمانی که مسئولیت وزارت صنایع رابه عهده داشت اشاره کرد و افزود: در زمانی که در وزارت صنایع خواستم درمورد ادامه یا توقف تولید پیکان تصمیم بگیرم به این فکر کردم ایا خودم حاضرم زن و بچه ام را سوار پیکان کنم؟ وازآن روز برای یک شروع و یک اتفاق برای بهتر شدن صنعت خودروسازی اقدام شدتا بتوانیم هر چه بیشتر به کیفیت خودروهای تولید داخل کشور اضافه کنیم.
    جهانگیری در این رابطه به پیشرفت صنعت قطعه‌سازی کشور اشاره کرد وگفت: خوشبختانه صنعت قطعه‌سازی در ایران بسیار رو به رشد است و مدیران باید قدر قطعه‌سازها را بدانند. معاون اول رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: البته صنعت خودروسازی زمانی می‌تواند موفق باشد که هر مشتری که خودرو در اختیارش قرار می‌گیرد، از هر نظر احساس رضایت کند.وی افزود: اینکه یک شرکت معتبر بین‌المللی می‌آید و همکاری مشترکی را انجام می‌دهد و با ایران‌خودرو یک محصول مشترک تولید می‌کند، یک نقطه موفقیت برای ایران‌خودرو است.
   جهانگیری تصریح کرد: باید خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سراسر ایران گسترش یابد.
   جهانگیری در ادامه یکی از جهت گیری‌های اصلی دولت دوازدهم را بهینه‌سازی مصرف انرژی عنوان کرد و افزود: مصرف انرژی در ایران بسیار بالاست و هیچ کجای دنیا اینگونه منابع خود را هدر نمی‌دهند.
    وی در پایان افزود: باید مسیر صنعت خودرو با جدیت به سمت کیفیت حرکت کند و هر ایرانی که خودرو می‌خرد دیگر دغدغه خدمات و ایمنی نداشته باشد.البته پیشرفت در این زمینه بسیار بالا است و باید تلاش کنیم در این عرصه هیچ وقت خودمان را قانع نکنیم. صنعت خودروسازی یک صنعت پیشران در اقتصاد کشور است که با حرکت چرخ‌های ان بسیاری از صنایع درگیر اشتغال و پیشرفت می‌کنند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: