• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:

   ۱۲۰ واحد تولیدی صنعتی لرستان نوسازی می‌شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان: ۱۲۰ واحد تولیدی صنعتی استان لرستان نوسازی می‌شود .

   به گزارش شاتا ، محمدرضا صفی خانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: طی ارزیابی‌های انجام‌شده توسط کمیته ارزیابی 26 طرح انتخاب شد و به‌زودی از آن‌ها به‌عنوان واحد تولیدی موفق، تقدیر می‌شود.
   وی با اشاره به اینکه در سال گذشته طرح‌های زیادی انجام شده است افزود: امسال حوزه بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی در اولویت اجرایی شدن طرح‌ها قرار دارد و یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: انجام شدن این امر باید با همکاری بانک‌ها انجام بگیرد و لازم است تا بانک‌ها به این موردتوجه بیشتری داشته باشند.
   صفی خانی به ثبت پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی در سامانه اشاره کرد و گفت: این تسهیلات باید در سامانه ثبت شوند تا در لیست عملکرد استانی قرار بگیرند.
   وی بیان کرد: سال 96 در ارتباط با تزریق منابع در حوزه بانکی، سال پرکاری در پیش داریم و تمام اقدامات مربوط به این امر باید در دستور کار قرار بگیرد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان ‌ به مطرح شدن موضوع نوسازی و بازسازی واحدهای سنگ‌بری  اشاره کرد و گفت: این در حالی است که بسیاری از واحدهای سنگ‌بری بدهی بانکی ندارند.
   وی در رابطه با رونق تولید در استان خاطرنشان کرد: در این رابطه باید از ظرفیت بانک‌های خصوصی نیز استفاده کنیم و بانک‌ها نیز باید در این زمینه باید همت بیشتری داشته باشند.
   صفی خانی تصریح کرد: طی تقسیم‌بندی‌های لحاظ شده امسال باید 120 واحد تولیدی صنعتی را بااعتبار 240 میلیارد تومان در حوزه نوسازی و بازسازی انجام دهیم.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: