• جذب 100 درصدی سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین

   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین خبر داد :

   جذب 100 درصدی سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین

   جذب 100 درصدی سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین

   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سه ماهه اول سالجاری 32 قرارداد با سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت استقرار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

   حمیدرضا خانپور در گفت وگو با خبرنگار فارس در قزوین همزمان با هفته صنعت و معدن با اظهار داشت: 27 هکتار از اراضی صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سه ماهه اولسالجاری به گروه‌های متقاضی سرمایه گذاری واگذار  شده که نسبت به مدت مشابه سال 1395 صدرصد رشد داشته و این نشان از عزم دولت و مسئولین اجرایی استان در حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رونق تولید و توسعه صادرات و ایجاد اشتغال پایدار جوانان است.
    
   وی تصریح کرد: قطعا با فعال سازی واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی شاهد اشتغال پایدار جوانان عزیز خواهیم بود. به نحوی که با راه اندازی کامل این واحدها زمینه اشتغال یک هزار و 100 نفر فراهم می‌شود.
    
   خانپور سرمایه‌گذاری در این واحدهای صنعتی را دو هزار میلیارد ریال عنوان کرد.
    
   مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از جذب مستقیم و عقد قرارداد با یک سرمایه گذار کشور ترکیه در شهرک صنعتی کاسپین در یکماه آینده خبر داد و گفت: در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال شرکت سرمایه گذار ترکیه ای AGT تولید کننده انواع MDF با سرمایه گذاری اولیه 45 میلیون یورویی در شهرک صنعتی کاسپین مستقر می شود.
    
   حمیدرضا خانپور بیشترین واگذاری اراضی صنعتی را به ترتیب در شهرک‌های صنعتی لیا ، خرمدشت و کاسپین عنوان کرد.
    

   این مقام مسئول به محصولات تولیدی این شرکت ها اشاره و یادآور شد: تابلو برق فشار قوی و ضعیف، سدیم بی کربنات ، انواع قطعات و یراق آلات دکل های فلزی برق، اسکلت فلزی ، انواع آبمیوه ، بطری pet ،سیم و کابل برق ، تشک هوایی ،کک نفتی گلسینه شده و ... از عمده ترین محصولات تولیدی این واحدهای صنعتی در استان به شمار می‌روند./ د.ر.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: