• تاریخ خبر: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
   زمان خبر: 13:06
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:

   آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قزوین گفت: همزمان با آغاز ثبت نام سامانه بهین یاب در سراسر کشور ، تولیدکنندگان استان قزوین نیز برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت می توانند از امروز با مراجعه به سامانه بهین یاب نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.
   آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب

   به گزارش "شاتا " علی پرزحمت در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین  که به  ریاست استاندار و با حضور نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ، معاون اعتباری بانک مرکزی سینا  و مدیران عامل بانک های استان   درسالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد  اعلام کرد :متقاضیان تسهیلات رونق تولید  می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب بخش تامین مالی واحد ها  و تکمیل مراحل ثبت نام  نسبت به تامین  سرمایه در گردش و سرمایه ثابت مورد نیاز واحد  خود اقدام نمایند .
   وی اضافه کرد:بمنظور استفاده بهینه ازمنابع موجود در راستای تأمین نقدینگی مورد نیاز بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط که از بازار محصول مناسبی برخوردار بوده اما به دلیل تنگناهای مالی و نداشتن سرمایه در گردش، تولید آنها متوقف شده و یا با ظرفیت پایین فعالیت میکنند و همچنین طرح های تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد از پشتیبانی مالی بیشتری برخوردار شوند.
   پرزحمت گفت: ثبت ‌نام دوباره تولیدکنندگان و کارآفرینان در سامانه بهین ‌یاب برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سال جاری از امروز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه آغاز شده است و تولید کنندگان می توانند با ثبت نام و  تکمیل مدارکنسبت به اخذ تسهیلات  رونق تولید اقدام کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین تصریح کرد:عزم جدی دولت حمایت ازتولید کننده، صادرکننده و سرمایه گذارانی است که اندوخته خود را وارد کار تولید کرده اند و به جای واسطه گری در عرصه تولید و اشتغالزایی مشارکت کرده اند.
   پرزحمت یادآورشد: با توجه به اهمیت ظرفیت سازی و استفاده از همه بخش ها برای فعال سازی در عرصه تولید و نیز تاکید وزارتخانه امسال مقرر شده علاوه بر واحدهای صنعتی، فعالان بخش معدن هم می‌توانند برای تأمین سرمایه در گردش و نقدینگی خود در سامانه بهین ‌یاب ثبت‌نام و از این تسهیلات استفاده کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات رونق تولید از امروز می توانند برای ثبت ‌نام به آدرس اینترنتی  «behinyab.ir»  و یا به سایتاطلاع رسانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین نیز مراجعه کنند.
   وی بیان کرد: ثبت ‌نام متقاضیان تسهیلات بر اساس آیین ‌نامه ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و بانک مرکزی انجام می‌شود.

    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram