• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:

   آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب

   آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب

   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قزوین گفت: همزمان با آغاز ثبت نام سامانه بهین یاب در سراسر کشور ، تولیدکنندگان استان قزوین نیز برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت می توانند از امروز با مراجعه به سامانه بهین یاب نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.

   به گزارش "شاتا " علی پرزحمت در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین  که به  ریاست استاندار و با حضور نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ، معاون اعتباری بانک مرکزی سینا  و مدیران عامل بانک های استان   درسالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد  اعلام کرد :متقاضیان تسهیلات رونق تولید  می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب بخش تامین مالی واحد ها  و تکمیل مراحل ثبت نام  نسبت به تامین  سرمایه در گردش و سرمایه ثابت مورد نیاز واحد  خود اقدام نمایند .
   وی اضافه کرد:بمنظور استفاده بهینه ازمنابع موجود در راستای تأمین نقدینگی مورد نیاز بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط که از بازار محصول مناسبی برخوردار بوده اما به دلیل تنگناهای مالی و نداشتن سرمایه در گردش، تولید آنها متوقف شده و یا با ظرفیت پایین فعالیت میکنند و همچنین طرح های تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد از پشتیبانی مالی بیشتری برخوردار شوند.
   پرزحمت گفت: ثبت ‌نام دوباره تولیدکنندگان و کارآفرینان در سامانه بهین ‌یاب برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سال جاری از امروز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه آغاز شده است و تولید کنندگان می توانند با ثبت نام و  تکمیل مدارکنسبت به اخذ تسهیلات  رونق تولید اقدام کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین تصریح کرد:عزم جدی دولت حمایت ازتولید کننده، صادرکننده و سرمایه گذارانی است که اندوخته خود را وارد کار تولید کرده اند و به جای واسطه گری در عرصه تولید و اشتغالزایی مشارکت کرده اند.
   پرزحمت یادآورشد: با توجه به اهمیت ظرفیت سازی و استفاده از همه بخش ها برای فعال سازی در عرصه تولید و نیز تاکید وزارتخانه امسال مقرر شده علاوه بر واحدهای صنعتی، فعالان بخش معدن هم می‌توانند برای تأمین سرمایه در گردش و نقدینگی خود در سامانه بهین ‌یاب ثبت‌نام و از این تسهیلات استفاده کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات رونق تولید از امروز می توانند برای ثبت ‌نام به آدرس اینترنتی  «behinyab.ir»  و یا به سایتاطلاع رسانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین نیز مراجعه کنند.
   وی بیان کرد: ثبت ‌نام متقاضیان تسهیلات بر اساس آیین ‌نامه ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و بانک مرکزی انجام می‌شود.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.7915830612183 seconds.
memoryUsage : 32498Kb