• پیش‌بینی هزار و 600 شغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی

   پیش‌بینی هزار و 600 شغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی

   مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: در برش استانی ایجاد اشتغال هزار و 600 شغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی در سال 96 پیش بینی شده است.

    به گزارش گروه اقتصادی آنا از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت گفت: برنامه‌ریزی‌های جامع و پیش‌بینی عملیات برای ایجاد اشتغال در شهرکها و نواحی صنعتی انجام شده است .

   وی ادامه داد: برنامه‌های پیش‌بینی شده دربرش استانی بخشی از اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تهیه و ابلاغ شده است.
   مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: این برش استانی بر اساس چهارحالت به منظور کمک به بهره‌برداری از واحدهای صنعتی نیمه تمام ، تکمیل ظرفیت واحدهای صنعتی، راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد و ایجاد اشتغال جدید در خوشه‌های صنعتی فرش و آبنبات است.
   وی به آغاز واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد اشاره کرد و ادامه داد: واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار در بخش صنعت استان است .
   وحدت گفت: منطقه ویژه اقتصادی بجنورد ترکیبی از حوزه های صنعت، بازرگانی و واردات و صادرات است که فرصت جدید برای سرمایه‌گذاری در استان به وجود آورده است./ د.ر
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: