• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:

   اجرای75 درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان هرمزگان

    اجرای75 درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان هرمزگان

   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان از نظر اجرای مصوبات در بین استان های کشور رتبه چهارم را با 75 درصد اجرای مصوبات در سال گذشته به خود اختصاص داد.


   به گزارش شاتا ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمرگان در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ضمن تقدیر از عملکرد اعضای این کارگروه در سال گذشته، عنوان کرد: برای سال 96 که به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده، پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در اولویت قرار دارد.
   خلیل قاسمی با بیان اینکه دولت برای رفع موانع تولید مصمم است، ادامه داد: در استان هرمزگان یک هزار و 271 واحد تولیدی کوچک و متوسط متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید و مراجعه کننده به سامانه هماهنگ  بودند که پس از بررسی درخواست واحدهای تولیدبه میزان 2 هزار و  271 میلیاردریال تسهیلات رونق تولید به 696 واحد تولیدی در نقاط مختلف استان پرداخت شد.
   قاسمی در ادامه به هدفگذاری های انجام شده در سال اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال پرداخت و تصریح کرد: مدیریت اصولی عوامل تولید، شکل گیری زنجیره علمی، کیفی سازی محصولات و فعال کردن ظرفیت های راکد تولید به عنوان نیاز زیرساختی و راهبردی هدفگذاری شده است.
    رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اهم دست آوردهای این کارگروه را فعال سازی 3 طرح ملی از 33طرح ملی دانست که در اولین جلسه سال جاری به آن پرداخته شد.
   خلیل قاسمی افزود: دسته بندی 20واحد تولیدی که با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند از دیگر مواردی است که این کارگروه دنبال می کند تا به چرخه تولید باز گردانده شوند.
   وی اظهار داشت: جلسات این کارگروه در سال جاری نیز باید به صورت مستمر برگزار شود و تمامی اعضا همکاری لازم را داشته باشند.
   قاسمی در پایان گفت: نیاز است که نه تنها در مرکز استان بلکه در شهرستان ها هم این جلسات بطور مستمر تشکیل شود و موارد که امکان رفع مشکل وجود دارد، در شهرستان ها انجام شود.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: