• رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذر بایجان شرقی :

   96درصد واحدهای تولیدی استان را مردم ایجاد کرده اند

   96درصد واحدهای تولیدی استان را مردم ایجاد کرده اند

   رئیس صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : 96 درصد واحدهای تولیدی استان کوچک بوده و مردم این واحدها را ایجاد نموده اند .

   به گزارش شاتا ؛ « حسین نجاتی» بابیان این مطلب ،  افزود : آذربایجان شرقی به لحاظ نوع شکل گیری واحدهای تولیدی و صنعتی  با سایر استان های کشور متفاوت است و  مردم با سرمایه خود این واحدها را بنانهاده اند.
   وی در ادامه به وجود فرصتها و چالشهای پیش روی این قبیل واحدهای تولیدی اضافه کرد : آنچه که وجود این قبیل صنایع را به یک فرصت تبدیل میکند قابلیت پتانسیل سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی و عدم اتکا به منابع دولتی است .
   نجاتی چالش پیش روی صنایع کوچک استان در مقابل صنایع بزرگ فعال در دیگر مراکز استانها نظیر اصفهان و مشهد را آسیب پذیری در مقابل فراز و نشیبهای مالی و اقتصادی عنوان نمود .
   وی گفت : سال گذشته یکی از مهم ترین ماموریتهای سازمان رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در قالب ستاد تسهیل بود که با وجود کارشناسان دلسوز و کاردان خانه صنعت و حضور مستمر در جلسات این ستاد توانستیم عمده مشکلات واحدهای تولیدی را احصا و تاحد ممکن برطرف نمائیم .
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نباید از نقش سازنده مجموعه ای مانند خانه صنعت به همین سادگی عبور کرد ادامه داد : خانه صنعت بازوی توانمند صنایع محسوب می شود و در تسهیل برخی از امور غیر حاکمیتی همیشه در کنار سازمان صنعت معدن و تجارت است .

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: