• گلایه های اصحاب رسانه برای بهبود ارتباطات به وزیر صنعت منعکس می شود

   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت :

   گلایه های اصحاب رسانه برای بهبود ارتباطات به وزیر صنعت منعکس می شود

   گلایه های اصحاب رسانه برای بهبود ارتباطات به وزیر صنعت منعکس می شود

   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت : نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه به منظور منعکس ساختن گلایه ها و پیشنهادها به وزیر صنعت ، معدن وتجارت برپا شده، تا زمینه بهبود ارتباطات را در سال آینده فراهم سازد .

   به گزارش شاتا از ایرنا ؛ فرزاد خلفی روز چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران رسانه های همگانی در محل این وزارتخانه افزود: امروز ارتباطات در جهان به شکل وسیعی گسترش یافته و در واقع قرن 21 را قرن ارتباطات می نامند و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در دولت یازدهم همواره در اندیشه برنامه ریزی مناسب برای بهبود مناسبات با اصحاب رسانه بوده و به توسعه آن می اندیشد .
   وی اضافه کرد : انعکاس به موقع و مناسب عملکرد و اقدامات اجرایی وزارتخانه و سازمان های تابعه، تحکیم و تقویت حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی با بخش خصوصی، انجمن ها و تشکل ها از جمله دستور کارهای این بخش محسوب می شود.
   خلفی، تعامل با ذینفعان و رسانه های همگانی به ویژه شورای اطلاع رسانی دولت و رسانه ملی را یادآور شد و گفت : برنامه هایی که این وزارتخانه به ویژه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دنبال می کند، با هدف افزایش همگرایی و هم افزایی در چارچوب تحقق اهداف و برنامه های تعیین شده دنبال می شود.
   وی خاطرنشان ساخت : دولت یازدهم درصدد آماده‌سازی تمامی بسترها برای فعالیت‌ بیشتر بخش خصوصی است، اما لازمه کسب موفقیت‌ها، برنامه‌ریزی مناسب و تلاش تمامی نهادهای مسئول است.
   خلفی ضمن استقبال از طرح دیدگاه های اصحاب رسانه در زمینه ارتباطات با بخش های مختلف این وزارتخانه، گفت : لازمه بهبود عملکرد این مرکز، نقادی از سوی خبرنگاران مرتبط با وزارت صنعت، معدن وتجارت است و پیش بینی شده که جمع بندی نظرها به شخص وزیر منعکس شود .
   براساس این گزارش، خبرنگاران حاضر در این نشست موضوع برگزاری نشست های مطبوعاتی وزیر در دوره های کوتاه تر از زمان فعلی و انجام مصاحبه های اختصاصی با وی را مطرح کردند، همچنین برگزاری نشست های اختصاصی خبرنگاران با معاونین وزیر در امور معادن، صنایع، تجارت به ویژه رییس سازمان توسعه تجارت ایران از مسایل مطرح شده بود.
   علاوه براین نبود همکاری مناسب یکی از شرکت های خودروسازی با خبرنگاران از دیگر مسایل طرح شده در این نشست بود که خلفی وعده داد با انعکاس این موارد به وزیر صنعت، نسبت به برطرف ساختن مشکلات مطرح شده، تلاش نماید .
   به گزارش ایرنا، محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت،معدن وتجارت تیرماه امسال با صدور حکمی 'منوچهر طاهایی' را به سمت «مشاور وزیر، سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت» منصوب کرد.
   وزیر صنعت در حکم خود، برگزاری منظم نشست‌های خبری به منظور ارائه گزارش عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت به ملت شریف ایران اسلامی و اعلام مواضع رسمی وزارتخانه در قبال مسائل روز و پاسخگویی به پرسش‌ها و تشریح برنامه‌ها و سیاست‌ها و اقدامات اجرایی با ارائه آمارهای رسمی خواستار شده بود .
   آذر ماه امسال نیز وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی فرزاد خلفی را به سرپرستی مرکز روابط عمومی این وزارتخانه منصوب کرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.337278842926 seconds.
memoryUsage : 32981Kb