• رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:

   ۱۱۹ واحد تولیدی کهگیلویه و بویراحمد تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

   ۱۱۹ واحد تولیدی کهگیلویه و بویراحمد تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون به ۱۱۹ واحد تولیدی این استان مبلغ ۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.

    به گزارش شاتا سی و دومین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز به ریاست معاون اقتصادی استاندار برگزار شد.

   داریوش دیودیده در این نشست با بیان اینکه در 31 جلسه قبلی این کارگروه پرونده 153 واحد و طرح تولیدی بررسی شد گفت: این جلسات 350 مصوبه داشت که از این تعداد، 177 مصوبه اجرایی شد و 173 مصوبه در دست اجراست.
   وی افزود: از این تعداد مصوبه، 43 مورد مربوط به تأمین مالی و تسهیلات، 151 مصوبه مربوط به تعیین تکلیف بدهی، 9 مصوبه مربوط به امور زیربنایی و تأمین سوخت، چهار مصوبه مربوط به تأمین زمین و محدوده معدن، پنج مصوبه مربوط به تأمین مواد اولیه و ورود ماشین‌آلات، چهار مصوبه مربوط به امور کارگری و 134 مصوبه به سایر موضوعات مربوط می‌شود.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: 589 طرح و واحد تولیدی استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند که از این تعداد 449 مصوبه پس از تأیید در کارگروه‌های مختلف به بانک‌های عامل معرفی شدند.
   دیودیده گفت: تاکنون 124 واحد تولیدی با تسهیلات مورد نیاز 154 میلیارد تومان در بانک‌های عامل عقد قرارداد شده که از این تعداد تاکنون به 119 واحد تولیدی مبلغ 102 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
    
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6389229297638 seconds.
memoryUsage : 32500Kb