• رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:

   برگزاری 8 تور صنعتی / بازدید اقشار مختلف مردم از واحدهای تولیدی گچساران

   برگزاری 8 تور صنعتی / بازدید اقشار مختلف مردم از واحدهای تولیدی گچساران

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری هشتمین تور صنعتی بازدید اقشار مختلف مردم از واحدهای تولیدی گچساران گفت: تقویت ارتباط با صنعت و آگاه سازی اقشار مختلف مردم از توانمندیهای تولیدی بومی و داخلی از اهداف مهم برگزاری تورهای صنعتی است.

    به گزارش شاتا؛ داریوش دیودیده با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون 8 تور صنعتی برای بیش از 500 نفر از جامعه هدف در شهر گچساران برگزار شده است گفت: دانش آموزان، خبرنگاران، دانشجویان، طلاب، بسیج صنعتی و گروههای دیگر از مردم در این تورها حضور داشته اند.

   دیودیده افزود: برگزاری تورهای بازدید از واحدهای تولیدی، راهبرد دولت برای تشویق مردم به مصرف کالاهای ایرانی و فرهنگ سازی جهت استقبال بیشتر از مصرف کالاهای تولید داخلی است.
   وی با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد فرصت های شغلی و رونق تولید ملی بدون عزم ملی برای مصرف کالاهای داخلی امکان پذیر نیست افزود: در صورتی که آحاد جامعه در این روزهای پایانی سال از کالاهای ساخت داخل کشور استقبال کنند، گام بلندی برای حمایت از تولیدکنندگان بومی برداشته اند.
   شایان ذکر است 680 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای 74 واحد تولیدی شهرستان گچساران در کارگروه رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد در سال 95 تصویب شده است.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.8625628948212 seconds.
memoryUsage : 32502Kb