• پرداخت تسهیلات رونق تولید به 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی

   در بیست و هشتمین جلسه کارگروه ملی تسهیل و رفع منابع تولید اعلام شد:

   پرداخت تسهیلات رونق تولید به 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی

   پرداخت تسهیلات رونق تولید به 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی

   در چهارچوب طرح رونق تولید به 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی در مجموع حدود 17 هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شد.

   به گزارش شاتا رضا رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید دربیست و هشتمین جلسه کارگروه ملی تسهیل و رفع منابع تولید با حضور اعضای کارگروه در ستاد وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان آخرین جلسه سال 95 برگزار شد گفت:
   در قالب طرح رونق تولید به حدود 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی حدود 17 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد.
   وی افزود: حدود 86 هزار واحد صنعتی در کشور وجود دارد که از این تعداد حدود 82 هزار واحد کوچک و متوسط با  اشتغال یک میلیون و 200 هزار نفر است.
   رحمانی با اشاره به اینکه با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای ایجاد اشتغال و حمایت از تولید داخل ، احیای واحد های تولیدی و رونق تولید با همکاری دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها روند مناسبی در سال 95 داشت و سال آینده نیز ادامه خواهد داشت تصریح کرد: برنامه ریزی ها برای اجرای طرح های جدید انجام شد و به مراجع ذیربط ارسال شد و در صورت تایید در سال 96 اجرا خواهد شد.
   وی نوسازی 5 هزار بنگاه صنعتی با پیش‌بینی 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات، سرمایه در گردش 10 هزار بنگاه با تسهیلات 10 هزار میلیارد تومان، تکمیل 5 هزار طرح نیمه تمام صنعتی  با پیش بینی کل منابع 10 هزار میلیارد تومان، نوسازی 100 هزار واحد از صنوف تولیدی نیز با 10 هزار میلیارد تومان اعتبار و در نهایت نوسازی و تجهیز یک هزار فقره معدن با پیش بینی کل منابع 2 هزار میلیارد تومان و در  مجموع 122 هزار بنگاه صنعتی و معدنی با پیش‌بینی کل منابع 42 هزار میلیارد تومان برنامه ریزی از مهم ترین اقدامات وزارتخانه برای رونق تولید در سال آینده اعلام کرد.
   گفتنی است: در پایان این جلسه از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به پاس خدمات اعضای کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید لوح تقدیر اعطا شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.4280521869659 seconds.
memoryUsage : 33008Kb