• تاریخ خبر: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
   زمان خبر: 10:31

   آخرین جلسه ستاد تسهیل در سال جاری با حضور استاندار تهران

   پانزدهمین جلسه ستاد تسهیل ورونق تولید استان تهران با حضور استاندار و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.
   آخرین جلسه ستاد تسهیل در سال جاری با حضور استاندار تهران

   به گزارش شاتا از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ،رئیس سازمان دراین جلسه با ارائه گزارش از فرآیند اجرایی و پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط گفت: درابتدای شروع طرح2 هزار و  614 واحد تولیدی از طریق سامانه بهین یاب ثبت نام و تعداد 398 واحد تسهیلات پرداخت شد که 21درصد از مجموع را شامل می شود.
   مس فروش با تاکید بر بازبینی های کمیته نظارت گفت: درمجموع مبلغ یک میلیارد و 430میلیون تومان به بنگاههای کوچک و متوسط استان تهران تسهیلات پرداخت شده و 3 هزارو 898 نفر اشتغال ثبت و 955نفر اشتغال ایجاد شده است.
   دبیر ستاد تسهیل استان افزود: از ابتدای آغاز بکار ستاد333 جلسه کارگروه تشکیل و پرونده 1812 بنگاه تولیدی بررسی شده که 2 هزار و  477 مصوبه خروجی آن بوده است و 48درصد از مصوبات در حوزه بانک ها و موسسات مالی ، 21درصد تامین اجتماعی و 22درصد نیز مربوط به امور مالیاتی بوده است.
   شایان ذکر است دراین جلسه به پرونده هشت واحد تولیدی که مشکلاتی با بانک و امور مالیاتی داشته رسیدگی و مصوبات آن جهت اجرا ابلاغ گردید.

    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram