• تاریخ خبر: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
   زمان خبر: 13:43

   12 هیات خارجی امسال از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند

   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: امسال 12 هیات اقتصادی خارجی به منظور برقراری همکاری های تجاری با تولیدکنندگان و آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری استان از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند.
   12 هیات خارجی امسال از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند

   به گزارش شاتا ؛ حمیدرضا خانپور با بیان این مطلب ، افزود: این هیات ها مربوط به کشورهای چین، عراق، ترکیه، ایتالیا، لهستان، سوئد، اسلواکی، آفریقای جنوبی و کنیا بوده اند.
   وی اظهار کرد: در این مدت همچنین شاهد بازدید گروهی از سفیران کشورهای آسیای شرقی و میانه در ایران در جریان سفر 2 روزه به قزوین از شهرک صنعتی کاسپین بودیم.
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: این بازدیدها به تقویت همکاری های اقتصادی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی منجر شده و زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی را نیز در شهرک ها و نواحی صنعتی فراهم می کند.
   وی مجموع سرمایه گذاری خارجی جذب شده در شهرک های صنعتی استان قزوین را 265 میلیون دلار خواند و در پایان گفت: در سال جاری 227 میلیون دلار توسط سه واحد خارجی از کشورهای ترکیه، فرانسه و آلمان در شهرک های صنعتی لیا و کاسپین سرمایه گذاری شده است.
   تاکنون سرمایه گذارانی از کشورهای ایتالیا، لهستان،کره جنوبی،کانادا،آلمان،هندوستان،ترکیه،فرانسه،پاکستان و اردن در شهرک های صنعتی استان قزوین اقدام به سرمایه گذاری کرده اند.
   استان قزوین دارای 15 شهرک و ناحیه صنعتی فعال است که در آنها 750 واحد تولیدی بهره بردار وجود دارد.

    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram