• 12 هیات خارجی امسال از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند

   12 هیات خارجی امسال از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند

   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: امسال 12 هیات اقتصادی خارجی به منظور برقراری همکاری های تجاری با تولیدکنندگان و آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری استان از شهرک های صنعتی قزوین بازدید کرده اند.

   به گزارش شاتا ؛ حمیدرضا خانپور با بیان این مطلب ، افزود: این هیات ها مربوط به کشورهای چین، عراق، ترکیه، ایتالیا، لهستان، سوئد، اسلواکی، آفریقای جنوبی و کنیا بوده اند.
   وی اظهار کرد: در این مدت همچنین شاهد بازدید گروهی از سفیران کشورهای آسیای شرقی و میانه در ایران در جریان سفر 2 روزه به قزوین از شهرک صنعتی کاسپین بودیم.
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: این بازدیدها به تقویت همکاری های اقتصادی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی منجر شده و زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی را نیز در شهرک ها و نواحی صنعتی فراهم می کند.
   وی مجموع سرمایه گذاری خارجی جذب شده در شهرک های صنعتی استان قزوین را 265 میلیون دلار خواند و در پایان گفت: در سال جاری 227 میلیون دلار توسط سه واحد خارجی از کشورهای ترکیه، فرانسه و آلمان در شهرک های صنعتی لیا و کاسپین سرمایه گذاری شده است.
   تاکنون سرمایه گذارانی از کشورهای ایتالیا، لهستان،کره جنوبی،کانادا،آلمان،هندوستان،ترکیه،فرانسه،پاکستان و اردن در شهرک های صنعتی استان قزوین اقدام به سرمایه گذاری کرده اند.
   استان قزوین دارای 15 شهرک و ناحیه صنعتی فعال است که در آنها 750 واحد تولیدی بهره بردار وجود دارد.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6576261520386 seconds.
memoryUsage : 32215Kb