• استقبال مطلوب از نمایشگاه ‌های بهاره در کهگیلویه و بویراحمد

   استقبال مطلوب از نمایشگاه ‌های بهاره در کهگیلویه و بویراحمد

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از نمایشگاه بهاره یاسوج گفت: خوشبختانه مردم استان استقبال خوبی از نمایشگاههای بهاره عرضه مستقیم کالا بعمل آورده اند.

    به گزارش شاتا؛ سالار حسین پور با بیان اینکه خوشبختانه نمایشگاه‌های بهاره امسال با استقبال چشم گیر مردم استان همراه بوده افزود: تلاش های صورت گرفته در راستای بهبود کار، فراهم شدن فضا برای عرضه مستقیم کالاها، عرضه کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب زمینه ساز این امر بوده است.

   حسین پور گفت: نمایشگاه های بهاره عرضه کالا در قالب 500 غرفه توزیع و فروش اقلام اساسی و مورد نیاز مردم از ابتدای اسفندماه در شهرهای یاسوج، دوگنبدان، دهدشت برپا و در شهرهای دیگر فروش های فوق العاده انجام شد.
   وی افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب و جلب نظر همه سلایق مشتریان، رشد کمی و کیفی نمایشگاه‌ ها و تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم باید تلاش بیشتری صورت گیرد.
   معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: فعالیت مستمر و حضور خوب بازرسان سازمان و مجمع امور صنفی در بخش نظارت بر فعالیت غرفه ‌داران و جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی به شکایات، قیمت‌گذاری کالاها، و نیروی انتظامی برای تامین امنیت و هدایت خودروها موجب برقراری نظم و امنیت در فضای نمایشگاه و محوطه بیرونی آن شده است.
   حسین پور در پایان گفت: بازرسان این سازمان در سطح استان بر ارایه خدمات ایام پایان سال نظارت دارند و مردم استان می توانند هر گونه شکایات خود را از ارایه نامطلوب کالاها و خدمات با تلفن 124 در میان بگذارند.
   اقلام مورد نیاز مردم همچون مواد خوراکی، پوشاک، کفش، لبنایت، حبوبات، شیرینی جات و تنقلات شب عید در این نمایشگاه با تخفیف 10 تا 15 درصد نسبت به بازار به فروش می رسد.
    
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.7031290531158 seconds.
memoryUsage : 32231Kb