• اولین دوره آموزشی تحقیق و توسعه(R&D)در کردستان برگزارشد

   اولین دوره آموزشی تحقیق و توسعه(R&D)در کردستان برگزارشد

   اولین دوره مقدماتی آموزش تحقیق و توسعه(R&D) برای بیش از 65 نفر از مدیران و کارشناسان شرکت ها و واحدهای تولیدی در کردستان برگزار شد.


   به گزارش شاتا ،  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: این دوره با هدف آشنایی بخشهای تحقیق و توسعه واحدهای صنعتی استان کردستان با توسعه سازمانی و شناخت مبانی و مفاهیم تحقیق و توسعه برگزار شده است.
   محمد دره وزمی تصریح کرد: نوآوری در تولید مبتنی بر تکنولوژی رقابت پذیر و محصول جدید  دانش بنیان ، حاصل ایجاد واحدهایR&D در  بنگاههای  صنعتی است که نهایتا"منتج به دانش بنیان شدن و استفاده از مزایای آن برای صنعت استان خواهد شد.
   وی در راستای مزایای سپری کردن دوره های آموزشی مدیریت تحقیق و توسعه گفت: واحد تحقیق و توسعه (R&D) و استقرار آن در بنگاه های صنعتی در راستای رقابت پذیری و اعتلای هدفمند واحدهای دانش محور، امری ضروری است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد: در همین راستا صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه  منوط به گذراندن دوره های آموزشی می باشد.
   دره وزمی خاطر نشان ساخت: از مزایای دوره های آموزشی مدیریت تحقیق و توسعه و اخذ پروانه مربوطه، استفاده از معافیت های حقوق گمرکی، سود بازرگانی و مالیاتی و اخذ تسهیلات ارزان قیمت واحدهای دانش بنیان است.
   در ادامه اساتید دانشگاه، مبانی اقتصادی و تکنیکال تحقیق وتوسعه را برای حاضرین بیان کردند.
   لازم به ذکر است برگزاری اولین دوره آموزشی تحقیق و توسعه در استان کردستان با مشارکت و همت اداره آموزش، پژوهش و فنآوری سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکهای صنعتی و پارک علم و فنآوری استان کردستان و همکاری مدرسان دانشگاه کردستان و شرکت لاستیک بارز کردستان در سالن جلسات مرکز فنآوری و کسب و کار شهرک صنعتی شماره یک برگزار گردید   

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.5744760036469 seconds.
memoryUsage : 32229Kb